pediasure kullanımı

humasahra soruyor: 4

pediasure likit kullanan varmı?kızıma içiremiyorum içine bisküvi atılabilir mi?bilgisi olan lütfen paylaşsın

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nilufderin

ben 200 ml suya 5 ölçek koyuyorum suluğunda içirmeye çalışıyorum, dün başladık daha ama bizde de durum aynı hepsini bitiremiyor. Uykudan önce biraz süt içerdi şimdi onun yerine veriyorum. Başka zaman hiç içmedi çünkü. Muhallebi falan yapan var seviyorsa öyle deneyin siz de. Sizin de iştahsızlık ve kilo problemi mi var bizim gibi?


recepivedik

mrb..ben de 15 aylık oğlum için pediasure hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum da, siz soruyu 1 ay önce sormuşsunuz..acaba bu 1 ayda pediasure'un faydasını gördünüz mü..toz olanını alıp sabah akşam içtiği biberon sütüne bir-iki ölçek koymayı düşünüyorum, böyle bir kullanımda ayda kaç kutu gider acaba?


humasahra

mrb.biz bir aydır kullanıyoruz ve kızım 2 ayda bir 150-200 gr.alırken şimdi 10 günde almaya başladı.ancak biz toz olarak değil süt olarak hazır halde,biberona koyup kullanıyoruz.süt hali 200 ml.lik meyve suyu kutuları gibi ve doktorumuz bize günde 2 kutu önerdi.sizin doktor tavsiyesinde kullanıp kullanmadığınızı bilmiyorum ancak doktorlar bu tip mamaları sıvı halde ve raporlu olarak veriyorlar.raporlada bir kısmını ödüyorsunuz.ayrıca süt olanların kakaolusu,çileklisi,muzlusu ve vanilyalısı var.tabi şunuda unutmamam lazım bu sütün yanında birde arı sütlü şurup kullanıyoruz mutlaka onunda faydası olduğunu düşünüyorum.doktorumuza kızımın hiç bir şey yemediğini söylediğimde bu şurup ve mamanın bütün ihtiyacını karşılayacağını söylemişti.inşallah öyledir.umarım size yardımcı olabilmişimdir.bebeğinizi sağlıkla büyütün.


recepivedik

ben internetten kakaolu toz olanını almayı düşünüyorum, kutusu 14 lira civarı..bi de şu complete olanı var, hani aynı zamanda prebiyotik olan 22 lira gibi fiyatı..şimdi bi alışveriş sitesinde gördüm 6lı paketini 88 liradan satıyolarki kutusu 14 liraya geliyo..ama ben prebiyotik olanını almicam yine de sanırım..normalinden 2 kutu alıp denicem..zaten uzun süre kullanmayı düşünmüyorum, 1-2 ay kullanıp oğlumu %10 persentile taşırsam (şuan 9,2 kilo-% 5 te) o bana yeter..yoksa tosuncuk olsun derdinde değilim:)
humasahra cevabın için teşekkür ederim, tabiiki yardımı oldu, siz de bebeğinizi sağlıkla ve keyifle büyütün..Cevaplamak için Üye ol