Antalyada otel tavsiyesi

fatmagunes soruyor: 10

merhaba, erken rez. için altalyada otel bakıyoruz. belek, side, lara 'da çocukla tatil yapılabilecek tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır? şu otellerde kalan var mı?


  VOYAGE BELEK GLORİA GOLF RESORT

 CORNELİA DELUXE RESORT

VOYAGE SORGUN

CONCORDE DELUXE

TİTANİC RESORT

HOTEL BAİA

Bu soruyu cevapla


35 Cevap


imgeiremselin

Titanic de 2 sene kaldık. Çocuk klübü hariç çok beğendik. Bizimkiler 2 kardeş olduğu için çocuk klübüne çok gittiğimizi söyleyemeyeceğim. Ama yemekler, ortam, hizmet, odalar çok güzeldi.


anneysen

Kesinlikle baia lara


iflah_olmaz

SİDE DE HORUS PARADİSE VE TURAN RESİDANDE gittim.ikisi de bence çocuk için uygun.horus da yemek yenilecek kısım biraz uzak kaçabilir yanlız.turanın yemeklerini çok beğendim.sahili çok güzeldi.ılık ve temiz denizi vardı.odaya ek yatak attırıp duvara yaslamıştık çok rahat ettik.isterseniz beşik de veriyolar.

ayrıca küçük bi lunaparkı var:-))her akşam 30 dk.falan küçük çocuklar için animasyon var....kısaca ben mennun kaldım.tavsiye ederim.


fatmagunes

herkese yorumları için çok teşekkür ediyorum, çok faydalı oldu. son bi değerlendirip rezervasyon yaptıracağız. karar ve tatilimiz hakkında mutlaka daha sonra yazacağım :)


Elcino_mutluatolye

sueno'nun gol evleri cocuklu aileler icin muhtesem...mert_mert

voyage sorgunda kaldık bizde ama o zaman çoçuğumuz yoktu.tercih edilebilir bir otel aile oteli çoçuklar için çokça şeyler düşünülmüş restoranı bile iki bölümlü çoçuklu ve çoçuksuzlar için.ama club odalarını tavsiye etmem çok sıcak oluyor klimalarıda çok ses yapıyor .camı açsan ağaçalrın içinde olduğundan sivrilerin saldırısına maruz kalıyorsun.gidecekseniz ana bina tercih edin ama çoçuksuz olarak clup odaları tercih olabilir..


ketrin

ben kızımla bu yaz 13 aylıkken Antalya-Silence beach'e gittim. çokta memnun kaldık bu sene yine gideriz kısmet olursa. taviye ederim.
maavii

titanice çok yakın bi otelde kaldık... güzeldi, müşterileri de memnunlardı muhabbet ettiğimiz kadarıyla


maavii

Ben sid ecrown palace ı öneriyorum... Çok büyük bi alanı yok, denize sıfır da değil ama herşeye bir çözüm buluyorlar ve kesinlikle sorun yaşamıyorsun. Ben meyıs ayı için rezervasyon yaptım tekrar... Hamileyken gitmiştim sanki hepsi benim annem babam gibi düşündüler beni... Personel ailenizden biri gibi içten ilgileniyor.. Şu ana kadar hiç bir otelde bulamadığım ilgiyi buldum...Cevaplamak için Üye ol