Antalyada otel tavsiyesi

fatmagunes soruyor: 5

merhaba, erken rez. için altalyada otel bakıyoruz. belek, side, lara 'da çocukla tatil yapılabilecek tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır? şu otellerde kalan var mı?


  VOYAGE BELEK GLORİA GOLF RESORT

 CORNELİA DELUXE RESORT

VOYAGE SORGUN

CONCORDE DELUXE

TİTANİC RESORT

HOTEL BAİA

Bu soruyu cevapla


35 Cevap


meralp19

gözdhe canım bi arkadaşım eşiyle voyage sorgunda çalışyodu kendisi şu an hamile olduğu için çalışmıyo ama eşi orda çalışıyo diye biliyorum bis oarayım bakalım tam bilgi alayım yazarım


meralp19

arkadaşlar sordum voyage sorgunu arakadaşımın eşi halen orda çalışyomuş captain şef olarak arkadşım tavsiye edrim çok güzel bi yer diyo ama yazın çok pahalı oluyomuş gitmeyi düşünen varsa erken rezervasyn yaptırsn derim ha bide çok temiz diyo malum biz çalışanlar arka tarflarıda gördüğümz için inanın bazı otellerde gördüğünz çeşit çeşit yemeklerin hazırlanşını görseniz tiksinirsnz otel adı vermeycm bi otelde güya misafire taze portakal suyu servisi yapılıyo o portakallar makinede sıkılıyo kabuğuyla direk makineye atılıyo kasaların içinden alınıp yıkanmadan demleme çaylar yapılıyo ama nasıl yapıldığını görseniz içmezsnz benden size tavsiye otele gittiğinzde elinzden geldiği kadr poşet çay için ve nasıl sıkıldığını görmeden taze meyve sularını asla içmeyin ve çocuklarınıza içirmeyin derim


fatmagunes

Ani bi kararla hiç alternatifler arasında yokken

Kiriş World - Voyage oteline haziranın ilk haftası

rezervasyon yaptık.bakalım nasıl bi tatil olacak:)


fatmagunes

voyage kirişteki tatilimize gidip geldik, çok iyi geçti. hava çok güzeldi, hiç bunalmadık. otelin konumu çok iyi ve o kadar insan olmasına rağmen itiş kaçış hiç olmadı, ne zaman gitsek havuzda denizde yer bulduk. otel çalışanları çok iyiydi. bungalow tip odalarda kaldık, çocuklar için çok iyi oldu düzayak. yemekleri süper olmasa da iyiydi. sonuç olarak özellikle çocuklu ailelere tavsiye ediyorum, sakin bir tatil yapabilecekleri bir otel.


nazveannesi

geçen hafta cesars belek'teydik ve çocuklu aileler için çok güzel bir otel, çocukların bütün gün vakit geçirebileceği mini clup bölümü var ve çok ayrıntılı düşünülmüş. Bütün gün aktifler (çocuk bölümünde çok sayıda otelin personeli çalışıyor) çeşitli etkinlikler yapıyorlar. Aileler içinde ideal bir otel, temiz, yemekleri lezzetli rus ağırlıklı olduğu için Türk misafirlerle çok yakından ilgileniyorlar.
Cevaplamak için Üye ol