Oğluma ayakkabı bulamıyoruz:(

kunki soruyor: 6

14 aylık oğlumun ayakları taraklı ve yüksek. 

nereye baktıysam ona uygun bulamadım. ayakkabıya girmiyor bile ayakları.
kifidise baktım ama fiyatlar çok uçuk. uygun fiyatlı ve geniş tabanlı ayakkabıları nerede bulabilirim?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ozgu_naz

kızımda öyle.beşiktaşta postahanenin olduğu pasajın alt katında tam size uygun ayakkabılar var.ortalama 70 tl civarında.oradan alıyorum artık ben ayakkabılarını.markalarla başa çıkmak zor


Tosuncuk

Nubebe'nin ürünlerini bir araştırın isterseniz. Hem kaliteli hemde fiyatları çok uçuk değil.


kunki

ankarada nerede bulabilirim nubebe?


gizemfiliz

bizdede aynı sorun var.ayakları 20 numara ama çok kalın oldugundan ayakkabılara girmiyor.ancak 22-23 no olursa giriyor onlarda çok buyuk.bilekten baglı ortopedik denilen ayakkabılar oluyor sadece onlarında fıyatı cok ucuk oldugundan henuz almadık.sokakta yurumuyoruz.


daco

Benim kızımın ayaklarının yapısı aynı sizinki gibi. Küçükken Stride Rite'tan alıyordum (Ankara Kentmall'da varmış) Her modelin hem normal hemde geniş ayaklar için üretilmiş olanı var. 


Yazın Crocs ve geniş ayaklara birebir Birkenstock sandalet giydirdim (erkek çocuklar içinde uygun modelleri var), bu kış Mothercare'da Beppi diye bir markanın botunu aldım, kalıpları üstten ve yandan geniş olan birçok model vardı. Kalıpları geniş olmasına rağmen tüm bu saydığım ayakkabılarda yine de 1 numara büyük almak durumunda kaldım, doktorumuz da bir problem olmayacağını söyledi.  


Tosuncuk

Tel : 0216 3360917

Fax : 0216 3455911

Eposta : info@nubebe.com.tr

İletişim bilgileri bunlar. Kendi mağazası yok sanırım Ankara'da ama belki ürünleri farklı mağazalarda satılıyor olabilir.Cevaplamak için Üye ol