:( evde iş yapan var mı arkadaşlar istanbuldan?

Deniz_Ozdemir soruyor: 8

:( evde iş yapan var mı arkadaşlar istanbuldan?

ben bir çok şeyi denedim ama artık kendime güvenimi yitirmek üzereyim :( kendime ait bir gelir kaynağım olsun istiyorum ama bir türlü başarılı olamıyorum en son sticker işine giriştim her türlü resimi de sticker olarak bastım ama tutturamadım  yardımcı olursanız çokkkk mutlu olurum. evde oturmakla olmuyor malesef. kaynanamla beraber oturuyoruz ve ben kendime harçlık dahi alamıyorum kendi çabamla birşeyler yapmazsam kendi ,htiyaçlarımı gideremiyorum:( lütfen yardım edin:(

 

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


TANOLCAN

selam ,

yaptıklarını gittigidiyor da yada ets gibi yerlerde satabilirsin.bir komşum mantı yapıp satıyordu. 2 çocukla biraz zor ama sanırım kayınvalden yardımcı olur.öncelikle neler yapabileceğini tespit etmeli
 ona göre araştırmalısın,kolay gelsin.


nanna

slm,

evet gitti gidiyor çok iyi bir fikir bencede.hatta çocuklarının küçülenlerini,kendi giymediklerinizi bile satışa çıkarabiklirsiniz fotoğraflarını paylaşarak.elinizden örgü geliyorsa o tarz şeyler ne bileyim fikir üretmek lazım.ben mesela hamileliğimden önce evde muhabbet kuşu,sultan papağanı besleyip üretiyordum ve kuşçulara satıyordum yavrularımı. akmasa da damlıyordu param.


selencem

Sevgili Deniz, tabi ki hayatına karışmak istemem ama anlayamadığım bir şey var. İhtiyaçların için gereken parayı eşinin sana veriyor olması gerekir diye düşünüyorum. Siz bir ailesiniz ve ortak bir yaşam sürüyorsunuz.


Deniz_Ozdemir

:(:(:( Seevgili arkadaşlar yorumlar ve ilgi için hepinize çokkk teşekkür ederim. Selencem ilk sana cvp vereyim biz eşimin ailesi ile birlikte oturuyoruz ve malesef evdeki tüm gelir kaynanamda toplanıyor. o yüzden ben ihtiyaçlarım için kendime bir gelir kapısı bulmak zorundayım. gitti gidiyor iyi bir fikir evet ama o site ücretli bir site ve bir hesap numaranız falan olması gerekiyor. malesef bunların hiçbiri bende yok:( internet üzerinden satış yapılan diğer sitelerden bir kaçına stickerlarım ile ilgili ilan vermiştim. ama ilan yanlış ilan doğru yerde değil gibi türlü sebeplerden ne kadar uğraştıysam ilanımı yayınlatamadım. yani o işi de beceremedim. Halbuki bir ev hanımı için en kolay işlerden biriydi. eşim bir reklam şirketinde çalışıyor ve resimleri o çıkarıp getiriyordu. yani maliyeti çok az olduğu için küçük boyutlu resimleri çok uygun fiyata satıyordum :( ama olmadı işte... İlginiz için çok teşekkürler arkadaşlar. Aslında burada da pazar bölümü varmış şimdi gördüm. oraya stickerlarımdan bir kaç örnek koyabilirim:)ediluj

www.pasaj.com bakabilirsin,burada evde iş yapan bir çok bayan mevcut,hem fikir alabilir hemde yaptıklarını buradan satışını yapabilirsin, bende bir kaç kez alışveriş yaptım güvenilir bir site..
Ayrıca kendinde bir blog yapabilirsin ürünlerini tanıtmak amaçlı ,bu konuda nurturia üyesi blog sahibi annelerin gurubundan faydalanabilirsin..
Sevgilerimle..


ikiprens

merhaba ,

Ev hanımları, calisanlar yada is arayanlar Türkiye ye yeni gelmiş yabancı bir firmayda güvendiğiniz arkadaslarınızla calısıp para kazanmak istermisiniz .
Kazanmak istediğiniz tutarı hedefleyip size uygun çalışma planıyla kazanc yada ek gelir saglayayıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz.. Evinizden sosyal ortamınızdan kopmadan kendi işinizin patronu olabilirsiniz.
İlgilenen arkadaslarla bir araya gelip detaylıca iş sunumu / bilgilendirme yapabiliriz


BabyGirl

Ingilizce biliyorsaniz cevirmenlik yapabilirsiniz.veya Avon urunleri satabilirsiniz.


derindeniz13

Sinemv ve Babygirl bu başlık 2 sene önce açılmış, yani güncel değil. Ikizlerim in teklifi üzerine yorum yapabilirsiniz.


Cevaplamak için Üye ol