oyun halısı

sevda1 soruyor: 6

oyun halısı kaç yaş grubuna hitap ediyor?bebeğim 8 aylık olduğuna göre almak için geçmi kalmış sayılırım?bir de hangi markayı tavsiye edersiniz?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


oglumicin

benimki  7 ay 8 günlük 3. ayından bu yana bayıla bayıla oynuyor..daha çook uzun süreler de oyanayacağa benziyor.. ama bazı bebekler de hiç ilgilenmiyorlarmış oyun halılarıyla..bizimkinin markası tinylove tekmele oyna.. epey araştırıp bunda karar kılmıştık.. çok da doğru bir seçim olmuş bizim için..


sevda1

teşekkür ederim sanırım ben de onu alacağım


satrun

Bizde de tiny love tekmele oyna oyun halısı var.kızım 3,5 aylık.10 dakikayı keyifle tekmeleyip, oyuncaklara asılmakla geçiriyor.10 dakikadan sonra beni buradan alın diye ağlamaya başlıyor.asla tek başına oynamak istemiyor.eğer yanında oturursak oynuyor.yani tek başına oynar ben de işimi yaparım gibi bir hedefiniz varsa tekrar gözden geçirin derim çünkü her bebekte işe yaramıyor.


Elcino_mutluatolye

benim kizim da tiny love oyun halisina bayilirdi. ama bence siz biraz gec kalmis olabilirsiniz, eger emeklemiyorsa cok yakinda emeklediginde halinin yuzune bile bakmayabilir. bizimki oyle olmustu. oyun halisi aldigimiz en guzel oyuncaklardan biri ama sabitken :)


atlio

bizde tiny love oyun halısı aldık.. ama ufaklık pek ilgilenmiyor.. 5-10 dk oyuncaklara vurarak vakit geçiriyor sonra ellerini kemirmeye başlıyor, mecburen kaldıyoruz halıdan.. fiyatı da cok pahalı ayrıca.. şu an almasakta olurmuş diyorum.


renklikurabiyeci

Merhaba 4/5 aylıkken alınabilir. Çünkü bebek bu aylarda el ve ayaklarını kullanmaya başlıyor. üzerinden köprü gibi bir aparatın olduğu oyuncaklar sarkanları tavsiye ederim. her markada var. ucuz sayılmazlar. 100 tl civarında genelde. ama dönmeye ve emeklemeye başladıktan sonra işe yaramayacaktır.Cevaplamak için Üye ol