İzmir

ekinnn soruyor: 3

 Merhaba, İzmir e tasinacagiz ancak daha önce hiç gormedigimiz bir yer.İs yeri Bayraklı'da.İlkokula giden kizim için uygun fiyatlı bir özel okul ve Max 1500 lira gibi bir bütçeyle okul çevresinde ev bulmamız gerekiyor.Site içerisinde,çevresi duzgun bir ev için hangi semtlere bakmaliyiz? Okul önerisi olan var mı? Uzun yazdım kusura bakmayın hiç bilmediğimiz bir yer olduğu için ilanlara bakıp kalıyoruz.Tesekkurler şimdiden.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


BaharK

Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun, çok güzel bir şehire geliyorsunuz. Bayrakli'da çalışacaksanız, Bornova civarına bakabilirsiniz. Özel okullarla ilgili çok bilgim yok o civardaki. Biz Karşıyaka tarafında oturuyoruz, oralarda kiralar biraz daha yüksek. Bornova tarafında daha uygun bulursunuz diye düşünüyorum.


bulut_denizin_annesi

Hayırlı olsun.Çok güzel bir şehire geliyorsunuz.İzmir’e aşık olacaksınız:) Manavkuyu civarında 1500 lira civarında rahatlıkla gayet güzel evler bulabilirsiniz.Konum olarak da Bayraklı İzmir’in hemen her ilçesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumda.Okul konusuna gelince,Özel okullarla ilgili bilgim yok ama arkadaşım o civarda bir devlet okuluna gönderiyor çok memnun.Düşünürseniz adını sorarım.


ekinnn

Çok teşekkür ederim.Tabi ki çok sevinirim iyi devlet okulu tavsiyesi de alabilirsem.Cevaplamak için Üye ol