Cloud-b uyku kuzucuğu kullanan var mı?

marina27 soruyor: 8

cloud-b marka uyku kuzucuğunu kullanan, faydasını gören var mı? eren 8 haftalık oldu, çok fazla uyku problemi olan bir bebek değil ama ben işteyken yada akşamüstü saatlerinde huzursuzlanmaları oluyor. bazende uykuya dalmakta zorlanıyor, yatağına bıraktığım anda uyanıyor.emerken huysuzlanıyor, fön makinası bu durumda çok işe yarıyor ama onunda gürültüsünü her zaman kafa kaldırmıyor :) ne dersiniz, o fiyata değer bi ürün mü?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


maramara

selam, soruyu okuyunca dusundum acaba o fıyata deger mı dıye? ama asıl sorun su kı eger bu urunle uyku sorununu asabıleceksenız ya da rahata ereceksenız fazlasına bıle deger. ama sahıp oldugum 2 cocuktan sonra suna karar verdım ben DENEMEDEN BILEMEZSIN. yanı ne yazık kı matematık gıbı olmuyor ınsan işleri. bırı kuzucukla uyur, bırı battanıye kenarı ıle. bırısı emzık alır bırı almaz...vs. yanı her cocugun fıtratı farklı oldugu ıcın sıze tavsıyem yakınınızda bırınde varsa denemenız ve ısınıze yarayacaksa satın almanız. sayet o ımkanınızda yoksa 2. el satan olabılır daha uygun fıyata alabılırsınız.


kuzeynep

Hala kullanıyoruz ve kesinlikle faydasını gördük ama alicaksaniz küçük olanını alın büyüğün sesleri biraz ürkütücü.


persephone110

küçük olanını alın  derim bende. dışarıya çıktığınızda da  yanınızda taşıyabilirsiniz.


marina27

Teşekkür ederim arkadaslar, bugün büyük olanını aldım jokerden. Oglus yine aksamustu huysuzlugu yapıyordu tam. Anne kalp atışını açıp salladım, misil misil uyudu:) okyanus dalgaları sesinde de huzurlu uykusuna devam ediyor su an:) beni bile uyutacak neredeyse sesi;)Kozzy

uyku kuzucugundan ben de almayı dusunuyorum. oglum kesınlıkle sallanmadan uyumuyor, park yatagını sallayarak uyutuyoruz. ama sac kurutma makınesı sesıne karsı ozel bır zaafı var :)

onu duyunca sakınlesıp uyku moduna gecebılıyor cogu zaman.

kuzucuktan memnun kaldınız mı acaba ? kendı kendıne uyumayı ogrenmesıne ve ozellıkle baska bır ev zıyaretıne gıttıgınızde orada da uyumasında kolaylık sagladı mı ?


marina27

yok valla 90 tllik bir peluş oyuncak olarak duruyor :D ne varsa fön makinesinde varmış. zaten 4. aydan sonra o seslerden de etkilenmemeye başlıyorlar. artık fön gibi uğultulu sesler onu rahatlatmaktan uykusunu getirmekten çok, dikkatini cezbedip cin cin bakınmasına sebep oluyor :)


Kozzy

buzukı orhan'ın cd sını mı aldınız ? kolikbebek.net ten ındırılemıyor dıye bılıyorum. nereden bulabılırım ?


marina27

O neymiş ya buzuki Orhan da mı iyi geliyormuş bebelere :D ben arabada ağlarsa hayko cepkin dinleterek uyutuyorum ama buzuki Orhan'ı denememiştim :))


Cevaplamak için Üye ol