uyku tuhaflığı

opposition soruyor: 7

benim efe adındaki zıpır oğlum bir haftadır akşam 10-10.30 gibi yatıyor, bir saat sonra gayet cin birşekilde uyanıp oturuyor. Sonra saatlerce uyutamıyoruz. Böyle bir tuhaflık yaşayan var mı??

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


zeyfe

haklısın ev işlerinden vakit kalmıyor ki. İkiz bebek sahibi olarak ne zaman rahata ereceğiz bilmiyorum valla :((


opposition

ha haa hiçbirzaman :)) Hiç unutmam bir arkadaşım bana kızım artık sen ancak mezarda dinlenebilirsin demişti... tövbe tövbeee :))


zeyfe

yok yahu o kadar da değildir herhalde :))) Mesela 2 yaş sendromunu saymazsak bu yıl geçen yıla göre daha rahat ettim ben. En azından kendi kendilerine oyun kurup oynuyorlar çok uzun sürmese de. Bebeklik dönemi benim için çok daha zordu, tabi her çocuk farklıdır.


zeyfe

Bu arada sizde durumlar nasıl? Düzelme var mı uykuda?


opposition

bir günleri bir günlerini tutmuyor, Cem daha iyi bir düzen tutturdu da, Efe bir de grip oldu, geceleri öksürükle uykusu bölünüyor, mesela 10 da yattıysa 1.30 da falan kalkıp baba diye sesleniyor, ağlamak falan yok ama gayet sakin, yanımıza alıyoruz hemen uyuyor sonra :) yanımıza almazsak uyumuyor. Bugün dr a gitmiştik öksürüğü için, bu durumu anlattım; Amerikan kitaplarına bakarsanız yanınızda yatırmayın der ama bence sevgi ihtiyacıdır, koyun koyuna yatın gitsin dedi :))


zeyfe

çok geçmiş olsun. Hasta olunca uyku düzeni filan kalmıyor tabi. Oh ne güzel demiş doktorunuz, biz de aynen öyle yapıyoruz. Gece ağlayan, uyanan hoop yanımıza transfer oluyor, sarılıp uyuyoruz mis gibi. Çok tepiniyor ama benimkiler, tekrar uykuya dalınca yataklarına postalıyorum geri, yoksa biz uyuyamıyoruz :)


opposition

valla bu yanımıza alma işi biraz da bizim tembelliğimizden oluyor ama olsun çok güzel oluyor yaaaa :))
Cevaplamak için Üye ol