Ya Dışarda Tuvaleti Gelirse

Sheeda soruyor: 3

Dün parkta oynarken 2 yaşlarında bir kız çocuğunun çişi geldi bakıcısı hemen çocukların oyun oynadığı yerdeki çalılığın yanına tuttu. Çocuklar oralardan taş alıyor oyuncaklarını koyuyolar, oraya yaptırmaması gerekiyordu bunu kendisine de söyledim. verdiği cevap kediler ve köpeklerde yapıyor zaten,  nereye yaptırayım oldu???? Nereye yaptırabileceği konusunda hiç bir fikrim yok ama oraya da yaptırılmaz ki?  Şimdi düşünüyorum ben böyle bir durumda nereye yaptırıcam , eve yetişmemiz mümkün değil , ortalık yere yaptıramam , yaptırmam, bana çok ters. Siz neler yapıyorsunuz, mutlaka pratik bir çözümü vardır bunun..

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


SebileSimsek

Merhaba
ben ikizlerimle parka gittiğim zamanlarda çişleri geldiği zaman elden ayaktan uzak bir köşeye geçip yaptırıyorum. 2,5 yaşındalar. Biri kız biri erkek. oturak taşımam çok zor. eve yetişmek te mümkün değil. Bence gayet doğal. ortalık yere olmadıktan sonra. Tuvaletli bir mekana gittiğim zamanlarda da adaptör taşımıyorum. Kucağıma alıp tuvalete tutuyorum.


Damla

Biz yakında tuvalet yoksa kuytuda pet şişe çözümü kullanıyorduk. Ama artık bunu da yapmak istemiyorum, büyüdü, tuvalete bize haber vermeden gitmeye başladı, arada kapıyı bile kapatıyor. Gerçi zaten artık daha uzun süre tutabiliyor. Bir de yanımızda yedek taşıyoruz her zaman, yetişemesek de çok önemli değil, üstünü değiştiriveriyoruz.


GulcanDeniz

Bunca zararlı, kimyasal kirlilik varken,
beni de kuytuda yapılan doğal çişler hiç rahatsız etmiyor.
Cevaplamak için Üye ol