yeme problemi

tubanane soruyor: 2

selam arkadaslar araniza yeni katildim:)
benim 15 aylik bi kizim var ve 7,5 kiloda.bizim problemimiz kilomuz,hem cok az kilo aliyor hemde cok cabuk veriyor,biberon almiyor memeyide 6 aylikken birakti simdi sadece kasikla besleniyor,gunluk sebze ve et yemegini yapiyorum sutu ise pirinc unu katarak yediriyorum....sizden ricam benim durumumda olan arkadaslar varmi?varsa ne yapiyorlar bana yardimci olun lutfen???

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


papatyam

SLM TUBA.BENDE BİRAZ ÖNCE YENİ ÜYE OLUP KATILDIM.21.AYINA YENİ GİRDİ BİR KIZIM VAR BENİMDE.HİÇ DR.A DANIŞTINMI.BENİM KIZIMDA ARADA ÇOK AZ YEMEK YİYOR.BEN DANIŞTIM DR.A ÇOCUKLAR OYUN DÖNEMİNDE YEMEYEBİLİYORLAR.AÇ KALMAZLAR AÇ KALINCA MUTLAKA YERLER DEDİ.VE ARKADAŞIM VAR 1 YAŞINDAN BERİ VİTAMİN ŞURUBU VERİYOR ADI  VİTAGİL.ÇOK GÜZEL KİLO ALDIRIYOR DEDİ.BEN DE DR.A DANIŞTIM AZ YİYOR DİYE.SEVEN SEANS PORTAKALLI BALIK YAĞI VAR İÇİNDE ONU VEREBİLİRSİN DEDİ.BENCE DE SENDE DR.A DANIŞ VE VİTAMİN İLACI VEREBİLİRSİN.BENDE BUGÜN ALICAM NASİPSE VİTAMİN ŞURUBUNU.


pinece

Bana kalırsa öncelikle doktorunun ne dediği önemli...Benim kızım da çok az yemek yiyordu-hatta bir dönem neredeyse sadece meyve yiyordu ama sağlığı yerinde olduğu için doktorumuz hiç endişelenmemişti. Zayıf da olsa sağlığı yerindeyse bence endişelenmeyin...Bu dönemlerde verilen balık yağı türü şeyler sonra kiloya neden olabiliyor-ablamdan biliyorum..İnanılmaz zayıfmış çocukken-sonra balık yağı vs bi sürü şey vermiş annemler...17-18 yaşından itibaren hep kilo problemi yaşadı.. Sağlıklı günler dilerim:)Cevaplamak için Üye ol