Bursada diyetisyen tavsiyesi

emineaslihan soruyor: 2

Merhaba çok değerli anneler.  Ee bebişimizi büyüttük sıra geldi zayıflamaya.  Fazladan on kilom var ve vermek istiyorum.  Bursada tavsiye edebileceğiniz diyetisyen var mı?  Hatta nilüfer tarafta olursa benim için gidip gelmesi kolay olur.  

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ayazlali

Diyetisyen tavsiyem yok ama bence vücudunuza biraz izin verin. Dokuz ayda çocuk büyütmek için şekilden şekile giren vücut üç ayda eski haline dönemez. İlk çocuğumda baktım kilolar gitmiyor (özel birşey de yapmıyorum, ama sizin gibi ilk üç ay sonra eee hani eski halim diye sabırsızlanıyordum) ilk altı ay hamilelik kıyafetlerimi giydim, sonra eh dedim yeter, yeni kıyafet aldım, daha büyük. Sonra aniden kilolar gidiverdi o kıyafetler de bir ay kullanıldığı ile kaldılar. Tavsiyem doğum sonrası kilonuz için endişelenmeye başlamadan önce vücudunuza en az dokuz ay izin vermek, hormonlar falan bir kendine gelsin, akıntıya karşı kürek çekmeyin.


emineaslihan

aradan dört ay geçti hala giden yok. evde de tek başımayım sıkılıyorum haliyle yiyorum. umarım kiloların gittiği zaman bir an önce gelir :(Cevaplamak için Üye ol