İstanbul avrupa yakası, devlet hastanesinde çocuk doktoru önerisi olan var mı?

birbebekannesi soruyor: 3

Devlet hastanesinde çalışan ve memnun kalınan bir doktor ismi var mı?(gerekli gereksiz tahlil önerilerinden dolayı devlet hastanesinde doktor arıyorum, rastgele gitmek istemiyorum bir isim öğrendim ama o da emekli olmuş)

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


berlindenbirseda

Capa Tip Fakültesi'nde Prof. Gülbin Gökcay mükemmeldir, muayenehanesi de var Anadolu yakasinda. Lakin Capa'dan nasil randevu alirsiniz hic bilmiyorum inanin.

Ogluma Almanya'daki doktorumuzun koyamadigi teshisi (epidermoid kist) teshisini koyan, sirf ogluma degil, bana bile faydasi dokunmus, jinekologumun aklina bile gelmeyen tahlilleri yaptirmami saglayip beni ileri derecede D-vitamini eksikliginden kurtaran, yaklasimini cok begendigim bir insandir.

Devlet hastanesi olmak zorunda degilse, en yakin arkadasimin oglunun doktorunu da onerebilirim, Dr. Oya Cetinkaya. Benim sahsi bir tecrübem yok ama, arkadasimin cok memnun oldugunu biliyorum.


birbebekannesi

çok teşekkür ederim, iki isme de bakacağım:))


annemmm01

Benim önerim yok ama önermediğim devlet hastanesi olarak eyüp devlet hastanesini hiç mi hiç önermem. Eşim ben ve oğlum için çeşitli bölümlere gittik hiçbir doktordan memnun kalmadık, her seferinde umutla gittim ama doktorlar bu kadarda ilgisiz olmamalı delirttiler.Cevaplamak için Üye ol