Bebekler için yüzme dersi/eğitimi veren var mıdır?

sadeceanne soruyor: 10

Arkadaşlar Finlandiya'da yaşayan bir arkadaşımızın bebeğinin 6 aylıkken havuzda muhteşem hareket ettiğini gösteren bir video izledik. Orada bebek yüzme eğitmenleri varmış.

Can'a banyo yaptırırken yüzüne su gelince panik yapıyor, ne yaptıysak o ana geldiğimizi anlıyor ve bana tırmanmaya başlıyor. Denizde de böyle olursa diye korktuk.. Ben bir isim buldum, henüz aramadım, sizlerin bildiği var mı?

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


MineAda

Evet bizde anadolu yakasına katılırız


hmozturk

Bende oğlumu bir süre önce yüzme kursuna göndermek istedim ama bulunduğum şehirde Kurslar 6 yaşında başlıyormuş. Kendimiz her hafta düzenli havuza götürüyoruz ve oldukça geliştirdi kendini. İlk hafta çok su yuttu. oysa son gidişimizde kollukla suyun üzerinde tek başına yüzebiliyor , elbette çok yavaş ilerleyerek yapıyor bunu ama sanırım 1 yılı tamamladığında gelişme kaydetmiş olacaktır. Klorlu su konusunda bende tereddüt yaşadım hala içim rahat değil ama havuzda öyle mutlu ki bu girişimimizden vazgeçmek zor görünüyor.


serkan

Merhaba,

Bahsettiğiniz çocuğunuz kaç yaşında? Eğer üç yaşında ve sürekli havuza gidiyorsanız, bence artık yüzme tahtasına geçme vaktiniz gelmiş demektir. Tabii ki çok daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor yüzme tahtasıyla


hmozturk

yüzme tahtası var bulunduğumuz havuzda ama kolluksuz hiç denemedik. Benim oğlum 3 yaş 2 aylık şu anda ve 6-7 seansdır gidiyor.


MelekAnne

arkadaşlar 2 yıl önce açılmış grup yüzme kursu bulabildiniz mi?serkan

Maalesef bulamadık ama artık çocuklar büyüdü, dört yaşına geldi bizimki, normal kursa vereceğiz artık :)MelekAnne

dün gazetede bende gördüm okudum.. bizimkiler bebek değil artık nefes tutmaktan çok yüzmeyi öğrenmeleri gerekiyor. Bostancı club sporium da varmış 3 yaş alıyorlarmış haftasonu orayı denemek istiyorum.alternatif yer araştırıyorumswimmingbabies

merhabalar.. kış dönemleri istanbulda dedeman otelin yüzme havuzunda özel dersler veriyorum.yaz dönemlerinde çeşmede evlere özel yüzme derslerine gidiyorum.izmir hilton oteli havuzunda da özel derler veriyorum. aynı zamanda şişli de anne- çocuk oyun aktivite merkezimiz var.anneli oyun grupları ,branş atölyeleri ve doğum günü parti organizasyonları şeklinde. konular ile ilgili bilgi edinmek isteyenlere yardımcı olabilirim.. hoşçakalaın..


gamzebaran

Evet artık var! Ankara Deniz Yıldızları'nın Avustralya Yüzme Antrönerleri ve Öğretmenleri Birliği'nden sertifikalı eğitmen tarafından Ankara Mövenpick Otel'de 4 ay - 4 yaş grubu arası bebek ve çocuklara yüzme ve su güvenliği eğitimi başlıyor.

 

ankaradenizyildizlari.blogspot.com detaylı bilgi alabilir ve tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol