Ya pa cinnah ankara bilgi?

PLUSCORE soruyor: 2

29 AYLIK KIZIMI BU KIŞ YA PA CİNNAH OYUN EVİNE GÖTÜRMEK İSTİYORUM?GİDEN,DENEYEN,DENEME DERSİNE KATILAN,OLUMLU OLUMSUZ BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR ACABA?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Ervinveannesi

Merhaba,
Yapa çocuk kuluplerinin başarısı, içeriği, öğretmen,pskolog,pedagog seçimindeki titizliği yayınlarının kalıtesi ve 30 yılı aşkın süredir çocuk gelişimine çeşitli yollarla katkılarını hepimiz az çok biliyoruz..
Çoklu bilişsel gelişim ve montessori prensiplerini harmanlayan bir tarafdan oyun oynarken öğrenen çocukların gittiği yerdir yapa çocuk kulupleri..Eğer çocuğun günlük yaşam ihtiyaçları birisi tarafından karşılanıyorsa ve sadece eğitiminden geri kalmasın isteniyorsa tek adres olmalı yapa çocuk kulupleri..Ama eğer çocuk yemeğini orada yesin orada uyusun ve oyalansın istiyorsanız kreş tercih edin..
Cinnah kulubunun sahibesini gıyabında tanımakla birlikte bu işe tüm yaratıcılığı sevgisi ve enerjisini katmış birisidir..
Olumsuz herhangibirşeyle karşılaşmayacağınıza eminim..Erken kayıt imkanlarını da değerlendirerek kaliteli eğitimin rahatlığını yaşayın derim:))


mimyase

Hiç düsünme biz cok memnunuzCevaplamak için Üye ol