sallanan karyola işe yarıyormu?

zeynepayse soruyor: 4

slm.bebeyim 4.5aylık güzel bir uyku düzenimiz vardı.kendi kendine uyuyabiliyordu ama son 2haftadır sallanmak istiyor. kolda, ayakta, kucakta eger işe yarıyorsa sallanan karyola almayı düşünüyorum,işe yarıyormu acaba?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


burcaksahin

Biz Arda'ya mobilya bakarken mağazadaki satış temsilcisi sallanan karyola tavsiye etmem demişti. Çok kısa sürede gıcırdamaya başladığını ve karyolanın daha sonra normal kullanımının çok zor olduğunu  söylemişti.

Sallanan karyola yerine uzun süre kullanacağı cinsten ev tibi salıncak bakın isterseniz. Hatta sorularda arkadaşlar çok faydalı linkler vermişlerdi.
Mesela:
http://www.nurturia.com.tr/questions/ee9379ad-a5ad-47f4-96ad-9ce700e86585/1/ev-tipi-ana-kucagi


Karakedi111

MALESEF BIZ ALISTIRMAK ISTEMESEKTE SALLANMAK ISTIYORLAR BNM KIZIM 14 AYLIK VE SALLAMADAN UYUMUYOR AYAGIMDA SALLAYIP YATAGINA YATIRIYORUM BENDE SALLANAN BESIK ALDIM AMA SAGA SOLA DONERKEN YATAK HAREKET EDINCE KORKUYOR BIZDE SABITLEDIK SALLAMIYORUZ AMA AYAKTA SALLANMAYA DVM MALESEF PARK YATAK EN IYISI ASLINDA HEM YERDEN TASARRUF,


zeynepayse

çok kararsız kaldım:)ev tipi hamagı düşündüm ama alışırsa başka yerde uyumaz dediler peki park yatarklar dahamı etkili? titreşimimi iyi geliyor acaba?ayakta kolda sallayınca yerine koyarken uyanıyor bazen peki hangi marka hamak yada park yatak? ikisinide alıyım hangisi işe yararsa:)peki hamakta kaç aylıga kadar yatabilir?


zeynepayse

peki bu park yataklarda sallanma özelliğidemi oluyor?
Cevaplamak için Üye ol