Aquaparklar...

yeniden soruyor: 4

oğlum 3.5 yaşında.aquaparklara oldum olası bayılmışımdır.orda eğlendiğim kadar hiç bir yerde eğlenemiyorum.ama oğlumu daha hiç götüremedim malesef.çünkü korkuyorum o kadar insanın girdiği yerde mikrop kapar diye.ama içimde kalacak çok istiyorum orada eğlensin.cesaret edip götüren varmı?götürmeli mi götürmemeli mi ki?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


OZLEMDEM

Benim oglumda 3.5 yaşında ve tatilde bir kez babasıyla kaydı ve daha sonra kaymamaya karar verdi. Ben korkuyorum kaymayalım vs diyince bizde ısrar etmedik, fakat oğlumdan çok daha küçük çocuklar tek başlarına kolluklarla vs kayıyorlardı. Eğer oğlumda sevseydi ben hiç düsünmeden götürürdüm. Tabi yaşına uygun olanlara..

Mikrop konusuna gelince temizliğine güvendiğiniz bir yere götürmeniz daha uygun olur tabiki..


yeniden

iki yer var götürebileceğim biri izmir balçovadaki diğeri kuşadası.temizlikleri nasıldır bilemiyorum.kendim ikisinede eskiden gitmiştim ama uzun zaman geçti.buralara giden varmı?


tgb_gorkem

acıkcası havuzları cocuklar ıcın cok uygun bulmuyorum ne kadar temızlenırse temızlesın bin çesıt ınsan gırıyor.malum  su altında hersey serbest  bırakılabılıyor:)ayrıca kloraklı su cocukların gozune zarar verebılır dusuncesındeyım.bızımkının alerjısı var   ruzgar ,gunes hemen kanlanıyor o yuzden havuza sokmayı dusunmuyorum.denız ımkanınız varsa denıze sokun yoksa kucuk havuzları doldurun gırsınler:) bence....


Smryna06

Kiz kardesim Balcova' dakine her gittiginde cildinin bir yerinde alerjik durumlar olusurdu ki kendisi 25 yasinda, korkutup hevesinizi kacirmak istemem, zor olabilir ama belki her havuzdan sonra dusa girerse belki zarar gormez yavrucak.Cevaplamak için Üye ol