Baston puset sorunum var

drsibelcamlibel soruyor: 8

4,5 yaşındaki kızımın boyu 116 cm ve kilosu 20, normal ve baston pusetimiz vardı artık ikisinede sığmıyor. yürümeyi hiç sevmiyor, tatil ve alışveriş bize işkence oluyor, lütfen aynı durumdan muzdarip anne ve babalar vardır. bana bir çözümü olan yada minik filimi taşıyacak bir pusetten haberdar olan lütfen yazsın. yaz geliyor, tatil geliyor, napcaz bilmiyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


My_LadyBird

görümcemin oglu da aynı sizin kız gibi :) yürümeyi sevmeyenlerden :) bırak parka 2 saat durmadan koşturur ama yürümeye gelince yoruldum diyenlerden...

o kraftın bastonunu kullanıyordu

çokta memnundu hatta taş gibiydi desem yeridir oglu da epey uzun ve kilosuda vardı gecen yaz 23 kilo oldugunu biliyorum taaakkiii arabasının üzerine metroda fazlaca kilolu iri yarı bir amca düşünceye kadar..

tavsiye edebilirim hatta bende de şuanda puset takılan tarzda travel setli araba kullanıyorum tabiki pusetsiz fakat fazlaca büyük (3 tekerlekli olunca) bende yakın zamanda o kraft veya chicco liteway almayı düşünüyorum. 

litevay kullanlarda çok memnunlar.. hep görüyorum 4-5 yaşlarında çocuklar o bastonlarda..


drsibelcamlibel

Teşekkürler en kısa zamanda deneyeceğim,uyarsa alırım valla


drsibelcamlibel

Canım bizimkisi yayıla yayıla uyumak istiyor pusette, birde bisikleti var ama artık onada uzun geliyor.su kraft ve chicco yü deneyeyim artık napiim tatili babasının sırtında geçirir, ben taşınamıyorum çünkü:))


Defne2009

Pahalı demezsenız chicco lite way derım hem hafıf her turlu bagaja sıgar , hem de manevra kabıliyetı super.
Yalnız fıyatlar ucmus 350 -400 tl cıvarı :((((sedaozkan

Liteway kullanıyorum, memnunum.


ozlemada7

Jane sonic,cok memnunum,uzun yillar kullanilabilir bi araba


drsibelcamlibel

teşekkürler arkadaşlar, artık fiyatı düşünmüyorum da biz ilçede oturuyoruz, burda puset yok. arada bir haftasonu merkeze gidiyoruz malesef. sivasa gidince hem litewaye hemde krafta bakmam lazım, hatta benim sırık fasulyemi, tatlı cadımı oturtup denemem lazım. çünkü ayaklar nerdeyse denediğimiz her pusette yere değiyor.


Papaya

Üzerinden bayağı geçmiş ama ne karar verdiniz? Memnun kaldınız mı?


Cevaplamak için Üye ol