Ev içi sallanan ana kucakları

ruhdagi soruyor: 6

Ürünü alırken yenidoğanlar içinde kullanılır diyorlardı ama siz ne zaman yatırmaya başladınız. Bendeki Fisher Price yağmur ormanı olan ürün. Bu ürünü kullananlar var mı? Şimdilik içine gömülmesin diye yastık koyuyorum ve sallanmayı seviyor oyalamak için koymaya başladım. Bebeğim yaklaşık 10 günlük ve keyfi iyi gibi. Acaba problem olur mu? Erken mi?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sule_bilge

aynı otokoltuguna gömülmesin diye minder koyuyorum şeklinde bir dr a sorulmustu,o da onlar bebegin anatomisine göre yapılıyor gerek yok demişti.


kuzununannesi

bende kraftınkini aldım.. cok memnunum.. oglusum uzun sure onda kalabiliyor.. yoksa oyalaması cok zor.. tavsiye ederim herkese.. fisher price in yagmur ormanını bulamadım yasadıgım sehirde.. o yuzden kraft aldım.. pille calısıyor 6 kademeli hız 3 kademeli sure ayarı var.. 3 farklı ses cıkarıyo.. tavsiye ederimm.


handepamuk

Çok işe yarayan bir alet,bize hediye gelmişti ama geç geldiği için fazla kullanamadık..
Keşke yeni doğduğunda kullanmaya başlasaydım demiştim..
Şimdi satıyorum isteyen olursa linki..


_Sezin_

Bizde de aynısı var altına sadece terletmesin diye penye koyarak kullanıyoruz. 1 aylıktan beri...Yanlız oğlumun reflüsü var ondan mıdır bilmiyorum sallanırken kusuyor sık sık. yemeklerden sonra arkasını duvara dayıyorum fazla yaylanıp sallanmasın diye...oyuncaklarına yeni yeni ilgi göstermeye başladı, maymunu papağanı falan tutmaya çalışıyor..


ruhdagi

Bende kullanıyorum şimdiden ama altına ince bir minder koyuyorum. Sürekli mıkırdıyor sallamak bir derece hayat kurtarıyor :)


inci_yarenecem

arkadaşlar 6 aylık olana kadar kullanılmaması gerekiyormuş. oryapedist kuzenim bel kemiklerine zararlı olduğunu söyledi.Cevaplamak için Üye ol