H2o x5 buharlı temizleyici

gulcinozden soruyor: 5

grupanyada bu buharlı temizleyici gördüm.orjinali olup olmadığı konusunda çokta emin olamadım aslında ama kullananlar varsa bilgi verebilirmi biraz.memnunmusunuz?
özellikle mutfağım büyük ve yerler beyaz fayans.temizlendiğinde su lekeri çok gözüküyor kurulamak gerekiyor.böyle bi ürün işimi görürmü acaba??

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Hamster

Bende buharlı temizleyici almak istiyorum ancak bilinen markaların üretmesini bekliyorum,yapii'nin de bahsettiği arızalar bu tür ürünlerin ilk üretimlerinde oluyor diye düşünüyorum,yakında tanıdığımız bildiğimiz markalar daha gelişmiş modelini üreteceklerdir.Hem kullanım açısından hemde servis yaygınlığı ve garanti açısından bilinen marklardan almak daha doğru olacaktır.Çok aceleniz yoksa bir süre daha bekleyin mutlaka iyi bir marka bu ürünlerden piyasaya çıkaracaktır belki biraz daha pahalı olur ancak verdiğiniz paraya değecektir.


MCA

h20 ile ilgili birçok olumsuz yorum okudum. ayrıca bol miktarda çakması üretilmiş, karar verirseniz orjinalini bulun mutlaka. beko steam box ve arçelik buharika ile ilgili genelde olumlu yorumlar okuyordum, ben buharika aldım.


aytul79

Ürününüzün orjinal olduğundan eminseniz güvenle kullanabilirsiniz. ben çok çok memnunum. herhangi arıza ile de karşılaşmadım. www.724tikla.com sitesinden temin ederseniz orjinal olduğunun garantisini verebilirim. en büyük avantajı deterjansız temizlik. evi güzelce süpürdükten sonra buharla çok kısa sürede rahatça silebiliyorum. fırın, camlar, kapılar, koltuklar, yastıklar vs. aklınıza gelebilecek her türlü yerde hijyen sağlayabiliyorsunuz. iyiki almışım diyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum.


buim

Ben 5 ay önce aldım, memnun kalmadım. Fişi kısa olduğu için illa uzatmalarla kullanıyorsun, biraz ağırlığı var insanın belini yoruyor, mutlaka tertemiz evde kullanabilirsin, yani önceden tozu,kılı iyice elektrik süpürgesiyle süpürüceksin yoksa sağa sola yapıştırıyor.. Yani pek işime yaramadı..


yesil_erik

asla tavsiye etmem bu kadar adi bi ürün olamaz bu gün bi anda bi parçası daha elimde kaldı h2o alacakları uyarmak istedim ...Cevaplamak için Üye ol