İzmir kreş/anaokulu

ezgikalp soruyor: 3

merhaba arkadaşlar gruba yeni üye oldum izmir de önerebileceğiniz anaokulu arıyorum suan Göztepe bölgesindeyim ama Bornova da olabilir taşınma durumum söz konusu. Güzelyalı,bornova bölgesinde fikir verirseniz sevinirim. birde aranızda Küçükyalı ayçiçeği anaokulu hakkında bilgisi olan var mı ? 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


melihagk

Küçükyalı şubesini bilmiyorum ama Bornova şubesi bizim için kötü bir deneyimdi. İki kurumu da Funda Hanım açıp yönettiğini düşünecek olursak kendini çok iyi kamufle eden kötü bir kurum olduğunu söyleyebilirim.


ezgikalp

merhaba melihagk

siteye çok yabancıyım kullanımı zor bir site ilk cvpta sizden gelmiş teşekkür ederim. keşke daha fazla yanıt alabilsem. ayçiçeği ile yasadıgınız sorun özel değilse öğrenebilir miyim? Bornova şubesi daha bu yıl açıldı. cevabınızdan anladığım kadarıyla okula devam etmiyor olmalısınız.şuan hangi kreşe gidiyor çocuğunuz?


melihagk

Bende yeni üye oldum bizdenkareler.com a okul ile ilgili bir çok şey yazdım. İlgilenirseniz okuyabilirsiniz. Bornova da bir çok okulu araştırdım bu akşam blog sayfamda o bilgileride paylaşıcam.Cevaplamak için Üye ol