hala regl olmamam normal mi????

hale15 soruyor: 5

mrb arkadaşlar,kızım 8 aylık,geçen aydan bu yana beni emmiyor ve ben henüz regl olmadım.kızım 6 aylıkken doğum doktoruma uğradığımda normal demişti ama hala regl olmadım ve hala normalmi bilemiyorum.doktoruma tekrar gidip sormalımıyım.,ne dersiniz???

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


nike

benim kizimda 6 ayi bitirdi..regl olmadim ama 1 haftadir acayip akinti, mide bulantisi,agri,gaz problemi,siskinlik,kasiklarda sizi hissediyorum ayni belirtilerle regl olan varmi acaba..yoksa ulser oldugumu dusunuyorum..:(


melihece

nike ben de aynı sekilde oluyorum 40. günden beri böyyle. 


gulenozel

İlk çocuğunu 2 sene emziren arkadasım 18 aya yakın regl olmamıştı ve doktoru ona bile normal demişti. Paylaşmak istedim:)


nike

ben biraz oldum gibi oldum eskisi gibi degildi az ve kisa surdu...simdi tam bir ay oldu ama tekrarlamadi??aslinda olmasada iyi yani sikayet etmem :)) he he


ipekkusgoz

Ben yaklaşık 7-8 ay hala olmayınca doktora gitmiştim. Zaten 6. ayda çağırdığı kontrolü aksatmıştım, onu da aradan çıkarmış olurum dedim. Normal ama yine de kan tahlili yapalım dedi. TSH'ım çok yüksek çıktı.Sonrasında dahiliyeye gittim ,haşimato teşhisi kondu. Korkutmak için demiyorum ama benim durumum da böyleydi. Söylemek istedim.Bu kadar kişiden bir tek bende 'normal' değilmiş bu durum:)
Cevaplamak için Üye ol