İSTANBUL BEYLİKDÜZÜNDE KADIN DOĞUM DOKTORU

hatez soruyor: 6

arkadaşlar 

bana önerebileceğiniz anlayışlı güleryüzlü bayan tercihim:) bi doktor var mı acaba? 
ben aslına bakarsanız devlet hastahanesinde doğum yapmak isterim ama yakınlarda büyükçekmece devlet hastahanesi var ve bide yeni taşınan eski bakırköy kadın doğum yani kanuni sultan süleyman var ama orayı hiç mi hiç sevemedim ne yazık ki, sanırım medilifeden başka çarem yok ama İSTEMİYORUM:(

 önerdiğiniz doktorlar varmı? 
özel muayenehanede olur çok uçuk fiyatlı olmasında.

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


ZeynepYenice

Medilife hastanesundeki diğer doktorlar hakkında pek bir şey söyleyemem iyi yada kötü diye ama senem hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Hem insan olarak hemde doktor olarak benzersiz biri bence.


daaisyy

Cevap için teşekkürler.
Sürekli onu tavsiye ediyorlar ama randevuları çok dolu. Sadece hafta içi 09.00-14.00 saatlerinde çalışıyor. Ben ise sadece cumartesi günleri gidebiliyorum hastaneye. Bu gün sorunu yüzünden birçok hastanede önerilen doktorlara gidemedim zaten. Aslında şuanda bir sorunum yok gittiğim doktorda ama son anlarda ne olur bilemiyorum.


aynurketen

medi life hastanesini kesinikle tavsiye etmiyorum orada normel dogum yapmıyolar hep sezeriyan ve de seni korkutarak son aylarda sezereyana zorluyolar sıf para için ben kimseye tafsiye etmiyorum ve hemşireler de öyle her biri farklı şeyler söylüyor normal doğuma hiç sıcak bakmıyolar para kazanmak için herşeyi yapıyolar :((((


ZeynepYenice

Aynurketen siz medilifete hangi dr gittiniz bilmiyorum ama orda senem hanımda selda hanımda kadın doğum dr ları arasında enniyileridir, sağlık problemi olmadıı sürece kenslikle normal doğumdan yanadır. Ebelerde aynı şekilde, Sündüz ebe özellikle çok candandır yardımcıdır.


ihb

ben kolanda doğum yapmıştım.doktor çok iyiydi aslında ama son dk. golü attı resmen.çok kötüydü .günüm bayaa geçmişti benim sancı verelim artık dedi yatırdılar kilosuna bakmadan üstelik saatlerce sancı çektim.meğer doktor ertesi gün izne ayrılacakmış.servis doluydu o yüzden doğumhanede yatırdı ebe beni kimseyi almadı çok korkmuştum.sonra doktora söyleyince başka bir servise aldılar zorrla beni.neyse normal olmayacak baktılar ki sezeryana aldılar.demesin mi doktor 

aaaa bebek çok kiloluymuş hemde kordon 3 kez dolanmış boynuna dolanmış allahtan normal doğuramadın diye.yani incelemeden boşuna bana saatlerce sancı verdiler hem ya birşey olsaydı çocuğuma mosssmor doğdu kuzucuğum resmen.çok kötü bir yer çalışanları ters bir kere sürekli gittiğimde birileriyle tartışırdım böyle lütfedip açıyorlar resmen ağızlarını.

doğuma 10 gün kala bende medilife senem hanımı duymuştum ama izindeydi mecbur kolana kaldım böyle:(


nevinc

Mrb medilife hastanesinde kadın doğumcu selda örnek hanımoğlu var süüper bir kadın doğum doktoru ben iki sene önce normal doğumla kızımı dünyaya getirdim ve ilk gittiğim günden beri hep normal doğum dedi biz (EŞİM) doğumumda inanaılmaz memnun kaldık ebeler hemşireler hepsi ayrı ayrı ilgililer süper bir doktor insanı ruhsal olarakta sakinliğiyle okadar rahatlatıyo ki anlatamam randevu almakta zorluk çekersiniz hep dolu oluyo ama değer doğrusu şimdiden kolay gelsin ALLAH kurtarsın.

Cevaplamak için Üye ol