sarılıktan dolayı bebeğinin kanı değişen var mı?

pagna soruyor: 6

şuan itibariyle 1 aylık olan bebeğimin 1 günlükken kanı değişmek zorunda kaldı.pozitif kan uyuşmazlığından dolayı ani bilirubini yükseldi ve ünv. hastanesine yönlendirdiler ve acilen kan değişimi oldu. 5 gün hastanede yattık.şimdi iyi çok şükür .ama uyuşmazlıktan dolayı anemi vardı sanırım hala da var. kan damlası kullanacağız galiba.benim gibi bunu yaşamış arkadaşlar varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


anneyazar

Benim çok yakın arkadaşlarımın bebeklarinde oldu aynı durum üzerine enfeksiyon kaptı o bir de. Çok zor zamanlar yaşadılar. Şükür şimdi turp gibi bebecik. İnternet kullanıcısı değil ama isterseniz ona sorar, tel numarasını verebilirim konuşabilirsiniz.


pagna

anneyazar çok teşekkür ederim ama arkadaşını rahatsız etmekten çekinirim.eğer kendisi de sakınca görmezse memnun olurum konuşmaktan ..ilgin için sağol :)


anneyazar

kendisine danıştım istediğiniz zaman arayabileceğinizi söyledi özelden mesaj geçiyorum bilgilerini.


Elsa

Merhaba,

sariliktan benim de kanim degismis bebekken,detaylarini bilmiyirum ama 1 ay hastanede yatmisim.Sonradan bununla ilgili hic bir rahatsizligim olmadi.Insallah kisa surede atlatirsiniz bu gunleri.


pagna

Çok teşekkür ederim Elsa, kendi kanı değişip te şuan sağlıklı olan birinden bunları duymak iyi geldi :))


damlamm

benimde bebeğimin sarılığı 23 e yükselmişti şuan 5 aylık her hareketi gözüme batıyor acaba neden böyle yaptı diye beynine zarar verdimi diye düşünüp duruyorum şuan gelişimi çok iyi ama inşallah ilerde bişey çıkmaz.bebeği sarılık olanlar şimdi bebekleri nasılCevaplamak için Üye ol