Sebamed ıslak mendili önerir misiniz?

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nnunnis

fresh and soft un yenidoğan olanını kullanıyorum ben oğluma su+pamuktan oluşan ve çok memnunum hiç kokosu falan yok fiyatı da gayet makul.Bence bir dene .Sebamedin şampuanı,sabununu kullanıyorum ama ıslak mendilini hiç kullanmadım.İlk başlarda 1-2 paket uni baby nin kullanmıştım ama onun da kokusu vardı fresh and softa göre.


kitty

doğumdan itibaren unibaby kullanıyoruz ve çok memnunuz.


semacagan

ıslak mendili yağlı olduğu için çok kullanışlı değil ben almıştım hala bitiremedim. en güzeli uni baby yeni doğan, hala kullanıyorum.


polen

ipek maxi pamuk(bebe pamuğu) kullandım hep kızımda,çok pratik,sadece ıslatıp kullanıyorum.bulunması biraz problem oluyordu,burada sık alışveriş yaptığım bir marketle konuştum,benim için getiriyorlar,sıkıntı yaşatmıyorlar,öneririmozdenin_oykusu

uzun süre uni baby yeni doğan kullandık


dilammm

 unibaby yenidoğanı 6. ayı çıkana kadar kullandım ve çok memnun kaldım. Krem falan sürmedim sık alt değiştirme ve güzelce bu bezlerle silip kurulama sayesinde heralde hiç pişik olmadı kızım şükür. Sonrasında da "unibaby pure" diye 3lü ya da 2li satılan azizbebelerde uygun fiyata bulabileceğiniz ürünü kullandım, kokusuz ve petek doku çok güzel, öneririm.


gesnur

bir kolunuza bebişi alın banyo musluğunun altına doğru hoop.. ama direkt musluğun altına tutmayın elinizle pıtı pıtı yıkayın, mazallah sıcak su ayarsız olur yanıverir popişi:)


cano

doğruya doğru ben lavaboda yıkıyorum ilk bebeğimde öyle bir şey yapmadım ama ikinci bebeğimi lavabonun içinde yıkıyorum ve yaz sıcağında kesinlikle isilik ve pişme olmadı.ha sonra çamaşır suyuyla lavaboyu yıkıyorum .


Cevaplamak için Üye ol