Levent Kreş

zynptr soruyor: 10

Oğlum  mart ayında 2 yaşında olduğunda haftada 3 gün kreşe vermeyi düşünüyoruz. Levent, Etiler civarında önereceğiniz kreşler ve fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden kreşleri gezmeye başlasak iyi olur diye düşünüyorum

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


nilufers

Pembe fil ve çilek anaokulu var bize çok yakın ama henüz erken diye araştırmadım. Gelecek cevabı merakla bekliyorum.


link buldum burcu_eymen

bjk koleji var anaokulu leventte.


kertenkele

Levent'te belli başlı anaokullarını dolaştım ve görüştüm. Aklıma yatan ve çocuğumun güvenle gidebileceği anaokuluna karar verdim ve 1 yıldır da devam ediyoruz...Kızım çok mutlu.Bir çok becerisini Çilek Çocukevinde kazandı.Öğretmenini çok seviyor ve birçok arkadaşı oldu.Onların isimlerini sürekli söylüyor,yarım gün gönderiyorum ama tabiri caizse gece yatana kadar okulla yatıp ,okulla kalkıyor.Galiba tam güne geçme zamanımız geldi.Havalar da güzelleşti.Ben çalışıyorum ve bakıcısı ile çok zaman geçirsin istemiyorum.Okulda geçirdiği zaman bana göre daha kaliteli.Özellikle haftada 1 gün yapılan orf ve müzik derslerine bayılıyor.Kesinlikle gidip görüşmenizi öneririm.Ortam masal dünyasındaymışsınız gibi hissettiriyor . Ücret yüksek gelebilir fakat çok sayıda çocuk almıyor.


anjelika

Merhaba kertenkele,

Cilek cocuk evine bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ben de baktım fakat yerlerin halıfleks olması beni huzursuz etti. Temizliğinden emin olamadım. Bir de bahçede çok fazla oyun materyali yok gibiydi bir tane paslanmis kaydirak vardi. Bilemedim yani, ben mı yanlış degerlendiriyorum acaba, siz memnun musunuz?


nilufers

Bir de YENİ ÇİLEK  var. Bahçesi güzel. Bize de çok yakın. Hergün görüyorum. Pencereleri renarenk. 
jildando

Bizde BJK ya gidiyoruz, geçensene reşitpaşa şubesinde başladı, bu sene levent te gidiyor. Çok memnunum ben. seneye de devam ediyoruz.


anjelika

BJK anaokulu Levent'te 4 ve 5 yaş için tam gün var, 3 yaş için Avrupa Konutları'nda var, ben Reşit Paşa'da şubesini bulamadım. Siz tam olarak nereye gittiniz? Beşiktaş Koleji'nden bahsediyoruz değil mi?


jildando

Evet Beşiktaş Koleji, reşitpaşa şubesi kapandı ne yazık ki, 3 yaş için levent şubesisinde yer ayarlamaya çalışıyorlardı, ama bu 4+4+4 sistemine geçince karıştı biraz programları.
Önümüzdeki dönem ne yapacaklar tam bilmiyorum.
Yalnız okul MEB in takvimine göre çalışıyor, yaz kış için birşey istiyorsanız , yazın ve şubat tatilinde kapalı okul, gerçi yazın isterseniz yaz okulu ile devam edebiliyorsunuz.sedamelody

Merhaba 

Levent te Pembe Mavi anaokuluna oğlumu gönderiyorum çok mutlu

yeni yayınım:


themomy

Merhaba,

Levent'te bulunan kreşler:
pembemavi
Cevaplamak için Üye ol