Ankarada'kilere müjdem var!

atakuzu soruyor: 6

Arkadaşlar naçizane bir tavsiyem olacak. Ataberk'in 2,5 yaşına kadar ilaçsız gelmesini, şu an yemeklerini seçmeden sorunsuz yemesini 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesini borçlu olduğum doktorumuz Ufuk Beyazova Koru hastanesine başlamış. onun kıymetini Kıbrıs'a gelince daha iyi anladım inanın burada götürdüğüm hocalar da Türkiye'nin en iyi üniv. mezun kocaman cv si olan isimler ama o tam bir anne tam bir çocuk doktoru bence. inanın bu ay 3,5 yaş kontrolüne Ankara'ya uçup kendisine götüreceğim. Ve bunu nerede olursak olalım yılda iki kez yapacağım bunu.Herkesin anlayışı beklentisi farklı ama bu sektörü ticari kafayla yapmayan, ben en iyiyim beni dinle diye ahkam kesmeyen müthiş bi insan. bilgilendirmek istedim.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kurabiye_oykusu

Merhaba..Benim kızımda 7 yaşına kadar sadece 1 kez antibiyotik kullnadı.O da yüzmeye gittiği yerden mikrop kaptığı için.Bizim de dr umuz Klinilk de Dr. Demet Yardımcı Ilıkkan..İstanbuk Ulus da.Ben de sayenizde buradan tavsiye etmiş olayım..

Sevgiler..


kucukadam

Muayane ücreti ne kadar acaba?


atakuzu

en son 57 diye duydum.ayin 25 inde geleceğiz bakalım. sonrasinda yazabilirim.


monangelica

atakuzu slm,ufuk hocaya götürdünüz mü bebeğinizi,nasıl geçti muayeniz.benim dr. arayışım vardı hala devam ediyor o yüzden tecrübelerinizi almak isterim,benim için önemli olan bebeği sadece muayene edip göndermiyecek ,zihinsel yönden de yardımcı olucak birini arıyorum yakında ek gıdaya gecicez.bazen duyuyorum dr.ların günlük liste verdiklerini hatta ve hatta tarifler verdiklerini,her ay gelişimiyle ilgili ön bilgiler verdiklerini,yani bizim her sorumuza yanıt vericek yönlendirecek birini arıyorum koru da yasemin hnm a gidiyorduk ama sadece muayene ediyor,ben bi şey sordugumda da sadece genel cvp verip kapatıyor.

şimdiden tskler


atakuzu

merhaba monangelica, ufuk hocamızı ziyaret ettik çok sevgiyle karşılandık yine. mecbur kalıp doktorumuz dışında 3 dr daha gördü ataberki ve ben yine ufuk hocaya hayran oldum. tabş beklentiler farklı olabilir ama biz 1 aydan 2 yıla kadar her hafta ziyaret ettik kendisini ve sayesinde 6 ay kesintisiz anne sütü ardından sorunsuz bir ek gıda dönemi yaşadık. ufuk hoca liste vermemişti bize ama bi örnek: bi çocuk için en güzel yemek ne olabilir dedi? Dolma.dışı sebze içi kıyma, bulgur pirinç.tuz,salça koyma tamamdır. herşeyi doğal, gerçek, akla yatkın. ayrıca psikolojisi ve bilişsel gelişimi ile çok ilgilidir.kitap oku, tencere,tavayla oynasın deer. kendisine de söyledim mesleğimiz gereği geziyoruz ama her yaş kontrolünde ankaraya geleceğim diye. iyi hissediyorum kendimi onunla.


monangelica

atakuzu ayrıntılı açıklaman için çok tskler,bu hafta ufuk hocadan randevumuzu aldık,muayeneden sonra görüşümü yazarım size,tskler tekrarCevaplamak için Üye ol