1 yaş üzeri sling kullanımı için tavsiyeler

ronaansi soruyor: 3

Merhaba,

1 yaşına girmek üzere olan ve 12 kg civarında olan çook hareketli bir kızım var. Yakında bir seyahate çıkacağız? Puset yanımızda olacak ve muhtemelen o vakitler yürüyor bile olabilir. Ama anakucağı gibi bir şey alıp kucakta taşıma alternatifini de elimde tutmak istiyorum.

Slingler hakkında fikriniz var mı? Birçok çeşit varmış. İnternet derya deniz. Hotsling, Pouche, Wrap, Babasling, Mei Tai vs. vs. Hangisini tavsiye edersiniz?

Teşekkürler, desteğiniz için.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


PetekRuya

Ben "Slingo"yu çok tavsiye ederim. Özellikle Hug modelini. Hem Tuna Rüya daha yenidoğanken kullanmaya başladığımız için hem de nasıl üretildiğini çok iyi bilip heralde üreticisi dışında ilk kullanan olduğum için ( kuzenim üretiyor da:) )   Rüya küçükken çok reflüsü vardı ve yatağa koyamıyorduk, hep kucağımızdaydı. Sonra Kuzenim "Slingo Hug" gönderdi. Ayaklarını kendine doğru çekip öyle içinde rahatça uyumaya başladı.Dik ve ayakları kendine çekerek durduğu için hem çok rahat gaz çıkardı hem de reflüsüne iyi geldi . Aylarca her yere taşıdık yanımızda. Rüya şuanda da bayağı iri bir bebek olmasına rağmen çok rahat kullanıyoruz. Özellikle taksi vs gibi araba koltuğu olmayan taşıtlarda çok rahat ediyoruz ve tabii ki uçak yolculuklarında. Haftasonu şehirdışındaydık, yaklaşık 3 saat içinde durdu. Puseti aç kapa derdi olmadı, havaalanında, uçakta ve hatta havaşta çok rahat ettik.
Tabii herkesin dediği gibi önemli olan bebeğinizin kucağınızda durup durmayacağına ve slingoya alışıp alışmayacağına bağlı. Bence muhakkak denemelisiniz.

Daha detaylı bilgiyi http://www.slingohikayeleri.com/category/slingo/ adresinden alabilirsiniz.

Sevgiler,ADA

hülyavetuna merhaba ,

mai tai için bizim de talebimiz olacak. sitedeki mail adresinden ulaşmaya çalıştım sana. yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Tşk., svg.
Cevaplamak için Üye ol