Yatakla ilgili yardımcı olur musunuz?

ColukluCocuklu soruyor: 3

Merhaba arkadaşlar,
Kızıma hamileyken büyük bir hevesle onca para verip bebek karyolası aldım en azından 1 yaşına kadar kullanacağını umuyordum ama artık içine yatmak bile istemiyor sıkılıyor ben olsam ben de sıkılırım o kadarcık yerde diyorum bazen.
Sonuçta kızım 6 aylık olmak üzere ve ben Ikea'da linkteki karyolayı beğendim eminim aranızda kullanan ya da Ikea'daki bebek karyolası tiplerini bilenler vardır. Benim sorum yatak yere çok yakın ve etrafındaki korkulukları da alçak sayılır 9 cm beni düşündürende bu deneyimli anneler sizce şuandan itibaren kızımı bu yatakta yatırabilirmiyim acaba uygun mudur merak ediyorum?

http://www.ikea.com.tr/urundetay/39887442/gulliver_cocuk_karyolasi.aspx

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ColukluCocuklu

yukseltur bizimki 50*90 karyola görünümlü beşik diyelim o zaman bebeğim çapraz dönüp sıkışıyor içinde hatta enlemesine bile dönüyor acaba bizim bebektemi problem var:)
bende 5 yaş civarına kadar kullanabileceği birşey istiyorum ikea'daki o yatağı çok beğendim ama anlaşılan uygun değil khan'ın gönderdiği de sanırım bu kadar uzun kullanım süresi için uygun değil. ben mobilyacılardaki klasik modellerden değilde daha sade ve sonradan değişik mobilya ve aksesuarlarla tamamlanabilecek basit bir yatak istiyorum.


yuksel_

Evet yatağınız çok küçükmüş gerçekten...Mothercare'e bakmanızı öneririm. oradaki karyolalar ahşap ve çok kullanışlı, sonra da çocuk karyolasına dönüşebiliyor.


eturan

Merhaba, 

Ben de mothercare deki modelleri inceledim. Mothercare 5.5 yaşa kadar kullanılır diyor ama 140 cm yatak sanki o kadar kullanılamaz gibi geliyor bana. Tabi bu konuda tecrübeli değilim ..
Cevaplamak için Üye ol