Kastamonu anaokulu ve ilköğretim için tavsiyeler..

gulcihan soruyor: 8

Yakın bir zamanda Kastamonu'ya taşınacağız inş. Kızım anaokulunda, oğlum ilkokul 3'te. internetten araştırdım ama reklamlar dışında bilgi kaynağı bulamadım. Kastamonu'nun( Merkez bu arada) devlet okulları nasıl, sınıf mevcutları makul mu, okulların eğitim kalitesi nasıl? özel okullar nasıl? Devlet okullarına göre gerçekten üstün olan kolejler var mı?şubat tatiline kadar okul işini bir karara bağlamamız gerekiyor ve fikirleri ile yardımcı olacak arkadaşlara minnettar kalırım:)


Bu soruyu cevapla


8 Cevap


AysegulYahyaMete

gelmeme imkanınız varsa gelmeyin...ben kastamonu da yaşıyorum kaçacak yer arıyoruz (yerlisi değilseniz)


akasya2213AysegulYahyaMete

Sizde mi kastamonuda yasiyorsunuz? akasya2213


akasya2213
sunal35

Öncelikle geçmiş olsun hayatın boşa aktığı yere hoşgeliyorsunuz. Biz karı-koca eğit buradaim fakültesindeyiz burada. Size fakültedeki hocaların çocuklarını yolladıkları okulları yazayım.

Devlet okulu olarak ORHAN ŞAİK GÖKYAY İLKOKULU

Özel olarak da ARTSAM okullarını yada BAHÇEŞEHİR Kolejini önerebilirim.


gulcihan

Neden herkes Kastamonu konusunda bu kadar olumsuz? gerçekten çok merak etmeye başladım. geçen ay gelip şehri gezdik ve biz oldukça şirin, küçük, huzurlu bir anadolu şehri gördük. hayatı güzel ya da çekilir kılan şeyin sosyal etkinlikler olduğunu düşünenlerden değiliz karı koca:) biz genelde evde oturup film seyrederek mutlu oluruz:)ama beni yorumlarınızla ürkütmediniz de dğil hani!


fkry37

merabalar bizde kastamonu da yaşıyoruz hemde ilçesinde taşköprü ama o kadar da kötü değil hayatın boşa aktığı konusuna katılmıyorum yada hayatın sosyal etkinliklere bağlı olduğuna evet dezavantajları var çok belkide tüm küçük şehirler gibi ama avantajları da var beklentilerine bağlı aslında herşey  gulcihan  biz mutluyuz eşim ve çocuklarımla belkide küçük şeylerden mutlu olduğumuz için yada buralı olduğumuz için bilmem 


gulcihan

herkese bilgi ve yorumları için teşekkür ederim. sanırım yaşadığımız yerlere bakışımız tamamen kişisel kriterler çerçevesinde. bu yüzden herkes haklı:) Kastamonu'da görüşmek dileğiyle.


Cevaplamak için Üye ol