Burun kanaması

cano06 soruyor: 6

oğlumun bir süredir burun kanaması var anlam veremediğim az kanarken dün ilk defa çok kanadı telaşlandım zor durdurduk gripti belki ondan kanadı dedim ama ara ara oluyor.. kbb götürmelimiyim sizce yaşayan var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


fyesim

Evet ben kızımda yaşadım geçmiş olsun.İsterseniz bir götürün, benim kızımında küçüklükden beri kanar arada.Kbb uzmanı kılcal damarlarının çatladığını söyledi, bize bepanthan plus verdi 10 gün kullandık gerçekden işe yaradı. Sürekli nemli tutmak gerekiyor burnu.Geçmiş olsun tekrar.


birgun

Bizde kızımda yaşamıştık. KBB uzmanı bize de kılcal damarlarının çatladığını söyledi özellikle kış döneminde kaloriferlerin yanması ile evin neminin azalması burunda kurumaya neden oluyor çocuk farkında olmadan kaşıyınca kanamaya başlıyor. O bölgeyi nemlendirmesi için ilaç öneriyorlar. Hala ara ara yaşıyoruz bu sorunu . Burun kanaması bence ihmal edilmeyecek bir konu kuvvetle muhtemel benzer sorununuz vardır diye düşünüyorum ama yine de bir uzmana götürün içiniz rahat etsin gözden kaçan başka bir şey olmasın.


nevinc

Mrb arkadasimin kizinda yaşadi kılcal damar catlagi denmisti ihmal etmeyin dr gormesinde yarar var ona göre yönlendirir sizi sevgiler ;)


cano06

teşekkürler evet çok kuruyor bizde bepantol kullanıyoruz burnunu nemli tutmaya çalışıyoruz tomografi çekerler diye götürmek istemiyorum zararlı çünkü  1yaşındaykende çok zor çektirmiştik çok ağlamıştı o yüzden büyük bi ihtimal bana ve babasında çekti çünkü ikimizinde böyle bi durumu var küçüklükten beri


iflah_olmaz

muhtemelek basit bir sorundur ama siz yine de ihmal etmeyin.


cano06

takipteyimCevaplamak için Üye ol