Ankara 29 mayıs hastanesinde doğum

oykm_08 soruyor: 3

Merhaba ankara 29 mayıs hastanesinde doğum ve kontrollere giden var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ferya_nil

merhaba, ankara 29 mayıs hastanesinde yaptım doğumumu, kontrollerime de orada devam ediyorum, ilgi çok güzeldi, epidural sezeryan ile yaptım doğumumu, doğum sonrasında çok ağrım oldu, sanırım bana özel bişeydi o ağrı. herşey güzeldi onun dışında. yalnız kontrol amaçlı kadın doğum oldukça yoğun, telefon ile bişey sormak neredeyse imkansız.kızımı kontrole de oraya götürüyorum, doktorumuzun bilgisinden çok memnunum, sadece ekonomik anlamda pahalı olduğunu düşünüyorum.


neyse

Ben kontrollerime oraya gitmiştim. doktorum hülya kula idi. doktordan bir memnuniyetsizliğim olmadı. ancak üstteki yoruma katılıyorum, oldukça kalabalık. kadın doğum birimindeki danışma kısmı çok kaba ayrıca. Bir de doktorum doğumuma yakın izne ayrıldı. Ben de Akropol hastanesinde doğum yaptm. doktorum nurten boyraz. çok memnun kaldım.


Sanemm

Nesrin Fener'e gitmiştim ben, 36. haftadan sonra gitmeme rağmen çok ilgilenmişti, son haftalarda ücretsiz her gün nst'ye girerdim, 15 gün içerisinde ikinci muayenede 10 tl öderim kayıt için. Yani hem ekonomik hem ilgi açısından öneririm.


Bu arada Fatih Hastanesi, Lokman Hekim, Özel Ufuk Hastanesi tecrübe edip önermediklerim.Cevaplamak için Üye ol