huysuzluk ve yaramazlık

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


elvan

2 yaş sendromuna hoşgeldiniz... herkesin az veya çok yaşadığı bir durum. endişelenmeye gerek yok bence ;)


selencnsn

hiççççç kendini üzme buradakı tum arkadasların karsılastıgı yahut karsılasacagı bır sendrom.adı:2 yas sendromu,erken buluğ cagı;) sabırlı ol gececek.bızde aynı durumdayız arkadasım.


selencnsn

rıca ederım arkadasım.ne demek.bende dayananayıp -of of yeter ama cansın uzuyorsun benı- dedıgımde,--ofof gıt gıt hımm dıyor.bır de parmagını sallıyor.cok fazla bagırıp dırettıgınde derhal odayı terk edıyorum.sonra unutuyor,boylece ne o ne de be sınırlenmemiş oluyoruz.bana bişeyler anlatmaya basladıgındada onun goz sevıyesıne ınıp yuzune bakarak onu dınlıyorum.anlamıyorum tabıkı kelımelerını ama kafamı sallayıp gulumseyınce oda sevınıyor.


Taita

benim kızım da acayip neşeli bir çocuktur ama döküp kırma ve fırlatma ne yazık ki onda da var. aynı şeyler hemen hemen. galiba 2 yaş sendromu dedikleri bu :((  biz yaramaz deyip geçiyoruz sadece


selencnsn

onlar buluğ cagındalar dokunmayın onlara: ) :) şuanda tum camasır dolaplarımı boşaltmış durumda.dolabımında kapakları bır acılıp bır kapanıyor.ama ne kadar rahatım bakın.biliyorum kı bırazdan sakınlesıp yanıma gelecek.sonra kalkıp odaya gıdecegım,yanıma cagıracagım cansını ve-bak ben bunları topluyorum.dagıtmıyorum- dıyecegım.sonra o da benımle toparlayacak.tabı bunları yaparken yüzümde kocaman bir gülümseme ve oyun oynarmıscasına bır tavır olacak. bu arada odamı savas alanına cevırmesının hiçbir nedeni yok.sadece oyle ıstedı:)


serseriim

slm benimde oğlum 8 aylık bende aynı sizin durumunuzdayım çok aglıyo uyumuyo her yeri kırıp dökuyo dogru dürüst yemio ne gece ne gündüzzz allah tüm annelereyardım etsin herkesin yavrusunu korusunCevaplamak için Üye ol