hangi mama

sevda1 soruyor: 10

bebeğim 8 aylık çok mama değiştirdik şu ana kadar.doktoruma mamalar arasında fark varmı anne sütüne en yakın olan hangisi diye sordum:aptamil,sma,humana en iyisidir dedi.promil gold bebeğimde alerji yaptı,aptamili çok severek içmiyor diğer yandan bebelaktaki kalsiyum oranı aptamilden daha yüksek???ne dersiniz???

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


mibrim

aptamilin milumil adlı diğer mamasına göre daha lezzetli iştahsız çocuklar için birebir maması var..araştırın isterseniz..


sevda1

deniycem teşekkürler...


pinarakin

bebelağı çok önermem, benim oğluma allerji yaptı. zaten kalite olarak iyi değil..


septik

ben bebelac kullanıyorum.alerji sorunumuz olmadı.dr aptamil den sonra bebelac tavsiye ediyor.aptamilin tadını beğenmeyince bebelac a geçtik.


basakboran

sma gold kullandım ben buyunce smanın diğerlerine gectimyesimcan

Hipp'i tek geçerim,benzerleri arasında organik olan tek marka.Tadı çok güzel ve de Alman kalitesi ve güvenilirliği.Her ürününü kullanıyoruz.


BAYLEMUR

ıbız mama kullanmıyoruz buna gerek kalmadı ama hıpp markasını soracaktım gercekten organıkmı.bıskuvılerını grdumde almayı dusunuyorum nasıl szce


oyabes

Similac mama, icinde palm olein yagi icermiyor, o nedenle kabizlik orani daha az.Kuzeytu

Ben de Hipp kullandım. Digerlerine gore biraz daha kalın bir mama ama organik tek mama ve alman kalitesini ben de tek gecerim. Cok kullandık kendilerini. Kampanyalarla fiyat olarak da cok ucuza bazen bulabiliyordum.


Taita

sma gold


Cevaplamak için Üye ol