Datça'da tatil için kalınacak yer önerisi lütfen...

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


sedademirez

kesinlikle datça/palamutbükü diyorum:)
http://www.palamutbukutatil.com/konaklama.htm.


sevican

Biz iki sene önce Eski Datça'da http://www.eskidatcaevleri.com/ burada kaldık. Minicik bir taş ev, çok zevkli döşenmiş, içerisinde banyosu salonu ve mutfağı var, bahçesi var. Çok sessiz, sakin. Dezavantajı denizin ve market vb yerlerin uzak olması. Tatil boyunca olmasa da bir iki gün kalmanızı tavsiye ederim.

Bu arada Datça'nın bütün koyları çok güzel ama sedademirez'in dediği gibi Palamutbükü bi başka


olcameric

sevgili Turkuaz
geçen sene  gittiğimiz amazon clubda etrafta o kadar çok çocuk vardı ki  biz çocuksuz 3 çift yanlış bir seçim yaptığımıza karar vermiştik zira kreş gibiydi ortam:)

çocuk olunca mutlaka giderim dediğim bir yer.
Tek dezavantajı yolu biraz engebeli.ama kesinlikle ulaştığında buna değecek emin olabilirsin.
http://www.klupamazon.com/tr/foto_galeri.asp

bizimki de büyüse de gitsek öff
sevgiler


erkisisi

meblağ mühim değil diyenler için denenmiştir tavsiye olunur http://www.kocaev.com/sekoya

turkuaz senelerdir datçada tatil yaparız..ve acaip datçacıyız.. çoğunlukla aktur da evde kaldığımız için çok tesis deneyimim olmamakla beraber bu kadar senedir gide gele tanıdım..

konaklamış olduğum  hayıtbükü gabakları tavsiye ederim..bir aile işletiyor, mutfağı kullanmayı bırak sana ne istersen nasıl istersen pişirirler de.. ama odalardan fazla birşey bekleme, ufak bungalovlar, ama öyle ufacık falan değil..önünde rahatlıkla oturulabilir bahçesi var, içi tamamen ahşap..

ve bundan daha çok tavsiye edeceğim yer eğer illeki datça merkez civarı demiyorsan hisarönü selimiye beyaz güvercin.. daha 15 gün önce oradaydık, süper bir deniz, tam çocuklara göre, yeşil oyun alanı, yine bir aile işletmesi, bana brokoli çorbasına kadar yaptılar, yalnız odalar çok dar, eğer gitmeyi düşünürsen ana binadaki biraz daha büyük odaları istemelisin mutlaka bebekli olduğunu belirterek.. bir de biraz sivrisinek olabiliyor..

bunun dışında çooook yer var aklımda ama kalınmış değil uğranmış, görülmüş..


sinemgokalptug

http://www.cuhadarevleri.com/ bizim işletmemiz bi göz atın derim


sinemgokalptug

bekleriz buyrun gelin


Madre

sinemalptug merhaba ben de mugladayım dıye hep datcadan otel sorarlar ama bildigim bir yer olmadıgı ıcın oneremezdim. web sitenize baktım cok sevdım otelinizi, hemen onermeye baslıyorum, az once bır arkadasıma gonderdım bile, umarım onlar da begenir :)


Cevaplamak için Üye ol