hijyen

sg soruyor: 2

disarida bir restorana ya da avm ye gittigimizde kizim her yere elliyor (oyun alanlarinin pisliginden bahsetmiyorum bile)

cantamda her zaman kullandigim unibaby islak pamuk mendil oluyor

onunla siliyorum ellerini falan

onun disinda tuvalette yikamayi denedim bir kere o daha pis oldu

kullandiginiz saglikli ve guzel temizleyen bir urun var mi ve tabi mumkun oldugu kadaR dogal

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


ema

cokbilmis konu dışı ama ben her kelimesini okuyorum sen merak etme bazen ihtiyaç duyduğum an iki defa okuyorum.Çokbilmiş olduğun şu yönde doğru düşündüklerini güzel ifade ediyorsun ve fikrini sonuna kadar savunuyorsun aslında bir çoğumuz biliyoruz ama işimize gelmiyor bazı şeyleri yapmak.

Ellerini yıkamak yerine ıslak mendille silmek daha kolayımıza geliyor.


ozgelif

Elif 15 aylıkken parkta bir anlık dalgınlığım sonucu kocaman bir köpek pisliğinin tadına bakmasıyla herşey... O zamana kadar pamuklara sararak insan içine dahi zor çıkardığım bebeğimin bu atağı herşeyin başlangıcı oldu :) Sakınan göze çöp batar hesabı yapabileceği en büyük pisliği ellemekle kalmamış tadına da bakmıştı. Biliyorum çoook iğrenç :)

Sonrasında bana bi rahatlık geldiii :) Avm,oyun alanı,top havuzu heryere girer çıkarız. Tuvalete girmemişsek eller eve geldiğimizde yıkanır. Tuvalete girmişsek elini yıkarım. Kurutma zımpırtısını çok sever mikrop saçtığını hiç duymamıştım ilginçmiş. Yere düşer,kalkar,eller ,oynar. Oynadıktan sonra elleriyle yemek de yer. AKşam olunca yatmadan önce el-yüz yıanır sadece. 2,5 yaşını geçti.Allaha şükür mikrop kapma olayımız olmadı.

Cevaplamak için Üye ol