KARŞIYAKA'DA 19 aylık bebeğime oyun arkadaşları arıyorum

ipek_35 soruyor: 10

merhaba izmir karşıyaka'da oturuyorum 19 aylık kızım için (sosyalleşmesi)oyun arkadasları arıyorum.Bir kreşte Oyun grubu buldum götürdüm ama çok ufak olduğunu 2.5 yaşın daha uygun olacağını söylediler ...Annelerle Tanışıp çocukları kaynaştırmak istiyorum,ilgilenenler msg atarsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


61 Cevap


mavikedi

Havalar soğudu oyun grubu noldu???


ipek_35

Bana kalsa bu hafta sıcak sıcak ege park'ta buluşurdum ama kimseden ses çıkmadı.Sanırım Haftaya kaldı :)


mavikedi

Gerçi hafta sonuda olabilir ama ctm. Pzr. Ege park çok kalabalık oluyor..


elifnazar

bende mavişehirdeyim.oğluşum artık abi oldu sizinkilere göre :) zaten okulada gidiyor.ama buluşursanız sizlerle tanışmak için yalnız gelebilirim.ege park bana çok uyar. ;)


ipek_35

Haftasonu buyuk kızım evde olduğu için bir bebek ve bir çocuk baş edemem :) çünkü ablamız kıpır kıpır oturmaz,bana  iki çift laf ettirmez :)Haftaiçi buluşalım olur mu ?mavikedi

Bu hafta pek mümkün değil ama önümüzdeki hafta muhakkak görüşelim daha fazla uzamasın :)) görüşmek üzere


AsMesBu

merhaba ben biraz geç gördüm cevaplarinizi internete pek giremiyorum bu hafta içi egeparkta bulusalimmi mesela sali uygun mu herkese? ben ozel mesaj atayim cep telefonumu yoksa buraya bakmam zor oluyor :)


xnurc

Merhaba, ben gaziemir de oturuyorum.18 aylık bir kızım var. Organizasyonununuza ben de katılmak isterim.Lilitu

Ben Bostanlı'dayım, kızım 21 aylık. Nurturia'ya yeni üye oldum. İzmir'e de geçen mart ayında taşındık. Kızımla ben de grubunuza dahil olabilirsek mutlu olurum. 


AsMesBu

mavikedinin cevabini gormedenyazmisim öyleyse haftaya hafta içi herkese uygun mu bence netleşme adına bir gün saat ve yer belirlwyebilirsek iyi olur diye dusunyorum bana hafta içi her gün uyar. ..cevaplarinizi bekliyorumCevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Tuvalet eğitimi 3

s_gur_s 2Y
Son: s_gur_s,

Uyku düzeni ve pınar sibirsky 2

yaseminil 2A
Son: atomkarinca,

Süt anne arıyorum 1

4.5 yaş kreş için geç mi? 4