KARŞIYAKA'DA 19 aylık bebeğime oyun arkadaşları arıyorum

ipek_35 soruyor: 10

merhaba izmir karşıyaka'da oturuyorum 19 aylık kızım için (sosyalleşmesi)oyun arkadasları arıyorum.Bir kreşte Oyun grubu buldum götürdüm ama çok ufak olduğunu 2.5 yaşın daha uygun olacağını söylediler ...Annelerle Tanışıp çocukları kaynaştırmak istiyorum,ilgilenenler msg atarsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


61 Cevap


nnunnis

hangi gün buluşuyorsunuz.


Claira

Merhaba,bende buluşmak isterim nezaman-nerede? Hava açsa daha iyi olmaz mı?


ipek_35

İzmir karşıyaka nurturia- bebeklerine oyun arkadaşları arayan bayanlar olarak

 mavikedi-Asmesbu-ipek-35  olarak.

24-01-2013 günü egepark'ta buluşup tanıştık.Çok güzel samimi ve malum bebişlerden dolayı koşturmalı birgün geçirdik :)fotografları daha sonra sizlerle paylaşacağım.Bebişler yaşıtlarını görünce çok mutlu oldular.Çocukları kaynaştırma ve bizlerin daha fazla muhabbet edebilmemiz için Artık her hafta  buluşmaya karar verdik.Bebeklerine oyun arkadasları arayan ve bizlerle tanışmak isteyen arkadaşlar olursa bana mesaj atmanız yeterli.bilgilerinize :)


Lilitu

İpek'cim mesajın için teşekkür ederim. Bu seferkine katılamadım. Bir dahakine katılmak isterim.


ela_35

benim de 19 aylık kızım var ve birdahaki buluşmaya haberim olursa katılmak isterim.ela_35

buraya kimse uğramamış galiba :) ilgilenen olursa karşıyaka halk eğitimin internet sayfasından 0-3 yaş aile eğitim kursu için başvuru yapmıştım bugün arayıp eğer yeterli sayı olursa şubatayı sonunda kur açılacağını söylediler.hafta 1 gün saat olan bu kurs mayıs ayının sonunda bitiyor. ilgilenen olursa başvuruyapıp hem çocuklarımız için faydalı bilgiler öğrenip hemde onlar yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.


ela_35

kurs haftada 1 gün 2 saat ve bildiğim kadarıyla ücretsiz.


lalena

Paylaşım için teşekkürler:)ipek_35

14.02.2013 gunu 4.nurturia karşıyaka ev buluşmamızı 'Mavikedi' arkadaşımızın evinde gerçekleştirdik.Aldığım mesajlarda karşıyakada oturup bize katılmayı isteyen birçok çalışan Anne,buluşmamızı haftasonu yapmamızı istediler.

Bizde nurturia vesilesiyle tanıştığımız arkadaslarla 
23.02.2013 cumartesi günü ege parkta buluşmaya karar verdik.Bizimle tanışmayı isteyen bebeklerine oyun arkadasları kazandırmak isteyen tüm karşıyakalı anneleri bekliyoruz.
Aramıza Katılmak isteyen anneler bana,

 'İSİMLERİNİ VE TELEFON NUMARALARINI' mesaj atarlarsa sevinirim.


Claira

Fotolara baktım ne güzel tanışıp kaynaşmıssınız.Müsait olursam bende gelmek isterim sözde vermem o gün hele bir gelsin.Cevaplamak için Üye ol