Kindyroo ile ilgili bilgisi ve tecrubesi olan var mı?

Ezgi_MertBora soruyor: 7

Kindyroo akademi ile görüşen ve gruplarına katılan var mı? Memnun kaldınız mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


astarte

3 ay gittim memnun kalmadım ama kalanlarda var... sürekli sen oynatıyorsun.... elinde bir zil yada tül çocuğu sallıyorsun... sürekli öğretmenlerden biri gidipi müzik değiştiriyor... sende şarkıda söylenenleri yapıyorsun... saçma geldi bana ... ama bende yazın tekrar başlıcam oyun grubu bulamadığım için mecburen ama kinydroo diye değil müzikle çocukların dans ettiği bir yer diye


sekerlik

biz 3 aydır gidiyoruz kidyroo'ya. Cok memnun kaldım, hem ince motor hem de kalın motor aktiviteleri icin oyunlar oynatıyorlar. Özellikle anne-baba'ların da oynamasını istiyorlar cünkü evde aynı oyunları tekrar oynamak cocuğun ögrenmesi/gelişiminde cok faydalı oluyor. 3 aylık kaydımız bitti, yeniden kaydolacagız. 


Ezgi_MertBora

Sekerlık hangı subeye gıdıyorsunuz?


sekerlik

ataşehir'e gidiyoruz. 


Ezgi_MertBora

Ücreti ne kadar? 3 aylık kayıt kabul ediyorlar değil mi sanırım. 3 ayın ödemesini yapıyorsunuz ilk başta.


sekerlik

fiyatla ilgili yanlış yönlendirmeyeyim. şubeler/yaş grupları vs vs arasında fark var mı hic mi hic bilmiyorum. gitmek istedigin şubeye telefon edip bilgi alabilirsin.


3 aylık kayıt alıyorlar evet. 
İlk başta ne gerek var, 1 aylık gidelim olmazsa bırakırız diyordum ama 3 aylık kaydın bir mantığı varmıs sonradan anladım. ilk ay (4-5) hafta cocugun alışma süreci oluyor, salona girmek istemeyebiliyor, girince hicbir oyuna katılmayabiliyor. 2.ay gözleme ve oyunlara katılma süreci, 3. ay ise gördüklerini uygulama ve hatta kindyroo'ya gidiyoruz deyince evde sevinme süreci. Her cocukta farklı olabilir tabii ama ilk birkac haftanın alışmayla geçtigi tüm cocuklar için ortak.  


sekerlik

Bu arada ilk derse deneme dersi olarak katilabiliyorsun.Begenirsen devam ediyorsun.Cevaplamak için Üye ol