tatil

Hacerk5460 soruyor: 7

20 aylık çocukla nereye gideyim??
tavsiyelerinize ihtiyacım var
fethiye ve eylül uygun mu??

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


kimkimkimo

20 aylık çocukla her yere gidilir bence :) ben geçen sene  kızım 9 aylık iken bodrum, marmaris, akyaka, izmir ve gümüldür'e gittim. hiç sorun yaşamadım. klima olduğu zaman sorun yok bence. bu sene yine uzun ve gezmeli bir tatil planım var. yalnızca kumsal olan yerleri tercih ediyorum, kumla oynayabilsin diye. 


CokBilmis

Bence de 20 aylık çocukla her yere gidilebilir. Eylül ayında Fethiye nefis bir karar olmuş :)


balanne

4aylik oglumla fethiyeden dondüm dün.Denizede çok rahat girdi bebegim biriki alıştırma sonrası:)


Hacerk5460

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler
birde otel önerseniz tam süper olacak : P
bızde gecen sene hazıranda gıttık laraya, kızımla hıc problem yasamadık (sınek olayı dısında onada bıleklık taktık) fethıye tarafını bılmedıgımden hem eylül ayı soguk mu olur dıye endıselıyım bırde fethıye plajları kum dıye duydum yururken ayacıkları acımasın ıstıyom.


balanne

Biz bay beach clup otele gittik.denizi soğuk değil ve kum plajı. Büyük bir koru icinde olunca biz sıcaklarda bebek arabamizla yürüyüş yaptık.yada ağaç altında hamaklarda sallanip uyuduk.butik bir otel evlerden oluşuyor düz ayak bir disarda bir icerdeydik.biz çok memnun kaldık.bir tek bir sürü ördek tavuk kaz falan var o güzelde 2 horoz var 5 te otuyorlar bebisim 1,2kere erken kalktı.onun dısında süper :)))


selenn

meri oteli tavsiye ederim cnm doğası denizi harika çok rahat edersin


erguldogan

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/b84b4b79-2511-4e8d-97a5-9ef3011ed340/1/cocukla-tatil şu grup yazısında detaylı konuşmuştuk bu konuyu. belki faydası olur.. sevgiler, iyi tatiller..Cevaplamak için Üye ol