chicco ct 0.2 nin arabası tek olarak satın alınabilir mi?

simge soruyor: 3

Chicco ct 0.2 ikili setin anakucağı kuzenimin 2 yaşındaki bebeğinden bize transfer oluyor... Ancak henüz arabayı kullandıkları için bizim arabayı tek olarak satın almamız gerekecek.

Sadece arabayı nereden satın alabiliriz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


deryaazra

Biz bursa'da oturuyoruz bizde arabamızı chiccodan aldık. Simplicity modeli oda takımdı ama biz sadece arabasını  almak istedik ve sorun olmadı.Hani mutlaka takım satılacak  diye bişey yoktu. Size yakın bi mağazaya sorun orda olmazsa ben burda sorraım.


Aysegul_Yagmur_Irmak

İkinci el almanı öneririm. :) Türkiye'de bebek arabası kültürü çok yaygın değil, yani kimi insan üşeniyor ya da çocuğu yürütmek, kucaklamak daha kolayına geliyor ve bebek arabasını bir heves alıp hiç kullanmıyor. Bu şekilde oldukça temiz bir ct0.2 bulabilirsin. Ben sık sık bakıyorum, gerçekten çok temiz olanları var. Anakucağını ya da ct0.2'yi tek başına satanlar var.

gittigidiyor ve sahibinden.com'u takip edin. :)


calemity

ben oğluma bu markanın bahsettiğiniz modelini aldım çok rahat edebileceği bir araba olmasına karsın taşıması çok zor hantal malesef ben tek başıma oğlumla beraber arabayla çıkmak istediğimde yapamıyoruz çok ağır çünkü madem ana kucağınız var bence daha hafif olan bir araba alın derim benim fikrim tabi.çok hafif arabalar var ben oğlum doğmadan aldığım için bin türlü hevesle tecrübesizliğime geldi açıkcası..



Cevaplamak için Üye ol