BPA free biberonlar

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


79 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Öyle miiiii??? Biz Karacakaya su alıyorduk. Eskiden Pınar alıyorduk sonra onun buradaki bayisi değişti, Lido suya geçtik, sonra onlar Nida su satmaya başladılar, sonra da Karacakaya ile birleşmişler heheheh onlar ne getirirlerse onu alır olduk yani bir nevi. Şimdi de bu marka işte ama suyun tadı da çok güzelmiş, eşim ve şu an bizde kalan kv söyledi. Ben nezle olduğumdan tat alamıyorum.


Damla

Ben de Nurturia'da öğrendikten sonra Taşkesti almaya başladım. Ambalajlar yeni ve güzel, en azından bıçakla uğraşmadan kolayca açılabiliyor. Suyun tadını da sevdik.


Elcino_mutluatolye

Ben Ankara'da cam damacanada su bulamadim. En azindan kizim camdan icsin diye, O'na Pinar'in cam sisede sularindan aliyorum... Normalde restoranlara veriyorlarmis, Pinar Su bayiilerinde satiliyor.


yuksel_

Taşkesti karşıdaymış maalesef..Avrupa tarafında yoklar :(


st

Avrupa tarafında da dağıtımı var. 444 4 007 numaradan ulaşabilirsiniz.Aysegul_Yagmur_Irmak

Biz de Avrupa yakasındayız, Taşkesti alıyoruz.


yuksel_

aradım evet varmış mecidiyeköy tarafında, hemen üye oluyorum..çok iyi oldu, hiç içim rahat değildi bu içilen su konusunda :)))
teşekkürler, bilgi veren herkese


NORTH_TAN

Arkadaşlar neden taşkesti suyu anlayamadım. ambalajı polikarbonat değil diye mi?Ulku

mlhknc'nin yazdiklarindan dolayi.


BercesteD

@ Ulku, hangi yazdigindan dolayi? Eger BPA meselesi ise, hic bilmediginiz bir baska kimyasala, plastige evet diyorsunuz. Onun da BPA gibi sorunlar cikartmayacaginin garantisi yok! Su ile ilgili diger ozellikler ise, onu bilemeyecegim ama annelerin arasina sizip firma reklami yapan birisine evet demis oluyorsunuz!Cevaplamak için Üye ol