Bakırköy-incirli' de tavsiye edeceğiniz kreş var mı?

idill soruyor: 4

Slm, 2,5 yaşındaki oğulcuğum için Bakırköy-İncirli çevresinde kreş arıyorum. Çok acil tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden tşkler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ipekkusgoz

Atik Çocuk anaokulu var. Ben telefonla aramıştım gelin görüşelim dediler. Ama hemen başlatmayı düşünmediğim için gitmedim henüz.Bir de Başaranlar'ın adını duydum. Geçen gün de tesadüfen önünden geçtim minibüsle epey büyük bir yer gibi geldi bana.
Ben de gelecek cevapları takip ediyor olacağım.


idill

Ben beklemeye aldım.


gulten83

merhaba benim oğlum da 1 yıldır kreşe gidiyor. kreş araştırdığım dönemde başaranlar ile görüşmüştüm ama çok yüksek fiyatları var. normal kreşlerin 1,5 katı. ben oğlumu kreşe verdiğimde 1 yaşını yeni bitiriyordu. başaranlarda oyunlar, faaliyetler çok çeşitli. 2 evi birleştirmişler, her ikisi de 3er katlı kocaman bir yer. ama bana hem çok resmi bir yer gibi geldi, hem de 1 yaşındaki bir çocuk bu faaliyetlerin hiçbirine katılamayacakken bu kadar para vermek mantıksız olacaktı. şu anda 2 yaşını bitiriyor, yine de o kadar para vermem, tabi herkesin kendi görüşü. başaranların yanında gürdal yuva var, ben oraya verdim. ben geçen yaz kaydettirmiştim eylül zammından etkilenmedim, 600tl ödüyorum bu eylülde zam gelecek tabi. başaranlar 950 tl istemişti ve eylülde fiyat değişecek demişlerdi. çok memnunum öğretmenimizden de ortamdan da. ama tabi herkesin beklentileri faklıdır. gidip görmek lazım.


ipekkusgoz

Geçen gün Botanik Park'ta ,çocukları gezmeye getiren kreş öğretmenleri ile az da olsa konuşma fırsatım oldu. incirli'de Barış Manço adlı bir kreş varmış, belediyeye aitmiş.3 yaştan itibaren alıyorlarmış ve bezsiz olamsı gerekiyormuş çocuğun. Belki ilgilenen ya da şartları uyan arkadaşlar vardır diye paylaşmak istedim.Cevaplamak için Üye ol