çocuk devam sütü

dilekdeniz soruyor: 4

çocuk devam sütünü toz olarakmı sıvı olarakmı tercih ediyorsunuz özellikle gece için hangisi daha uzun tok tutar acaba  fark varmıdır?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


silky

biz toz olarak tercih ediyoruz, aptamil junior kullaniyoruz. sadece aksamlari uykuya dalarken iciyor, bir de gece bir kere uyandiginda. gunduzleri gunluk sut veriyoruz. sivi devam sutu hic kullanmadik.


dilekdeniz

bende aynı şekilde gece uyumadan önce bir kere birde acıkıyor diye sabaha karşı bir kere veriyorum toz olarak hazırlıyorum bebelac kullanıyorum genelde 6-7 saat gece tok kalıyor gündüzde günlük süt veriyorum 1veya 2 kere bazende sıvı olarak verdiğim oluyor


silky

aslında bu aylarda gece beslenmeye hic ihtiyaclari yok, ben devam sutunu artik tamamen birakmayi istiyorum, fakat kizim geceleri 1 kere mutlaka ac bir sekilde uyaniyor ve sutunu istiyor. aliskanliktan sanirim:)


barbunya

tok tutma  açısından ikisininde bir farkı yok,,biri toz biri sıvı formda..ben inek sütü vermiorum oğluma ,aptamil devam sütünü gün içinde 2defa bir de gece yatmadan önce içiriyorum...Cevaplamak için Üye ol