Thermosense Infrared Uzaktan Ateş Ölçer

ecom soruyor: 7

Merhaba
2,5 ay sonra doğum yapıcam bu arada eksikleri tamamlamaya çalışıyorum.Piyasada 'Thermosense Infrared Uzaktan Ateş Ölçer' çok duyduğum bir ürün ama kullanıcı yorumu hiç yok.Acaba aranızda kullanıp memnun olan/olmayan varmı ?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ecom

Teşekkürler Zeynepalp

tek kafama takılan banyo suyunuda ölçüğü için faydalı olurmu acaba?Banyo yaptırırken sıcaklığı nasıl ayarlıyosunuz ?


ecom

Çok teşekkürler :)
Beni en az 50tl lik masraftan kurtarmış oldunuz :)


ediluj

Eşim aile hekimi hastalara hijyenik ve pratik olsun diye kullanıyor,evde en rahat kullandığımız ateş olçer alışveriş sonrası hediye verilen emzik şeklinde ateş ölçer..banyo suyu sıcaklığını bizde ördekle ölçüyoruz,hem şimdide banyo oyuncağı olarak kullanıyor..Çok pahalı şeyler almana gerek yok..sağlıkla bebeği kucaklaman dileğiyle..


bilgin

Uzaktan ölçen Ateşölçerler cildin ısısını verdiği için kesinlikle güvenli değildir. En güvenli olanları tarayıcı özelliğe sahip olanlar. Bizim doktorumuz Tat2000c'yi önerdi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.


meryemkaya

Kızlar  ben  kızıl ötesi ateş ölçer kullanıyorum önce alından sonra kulaktan ölçüm yapıp doğrulama yapabiliyorum şu ana kadar sorun yok harika bir ürün oda ısısı ve saat ölçümüde mevcut ama en önemlisi doğru ölçmesi temassız ateş ölçer kullanmadım ama kulalnırsam yine aynı markayı alırım ürünler kaliteli ve uygun aşağıdaki linkte geniş bilgi var ben burdan almadım ama aynı markayı hepsiburada.com dan aldım tavsiye ediyorum


http://www.atesolcer.info/bilgin

Çin malı için "kullanırım ben" diyorsan Thermosense alabilirsin. Bana kalırsa Exergen TAT2000c'den vazgeçme..


ayseak

bende temassız olan ateş ölçer arıyorum tavsiye edicek olan varmı  görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirimCevaplamak için Üye ol