sürekli ağlama hali içerisinde olana bebeğim var:(

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


rabiayesim

Dişlerini kontrol ettinizmi? Daha önceki dişleri çıkarken belki bukadar sorun yaşamamış olmalısınızki diş çıkarttığından şüphelenmemişsiniz. Her diş bir olmuyor ağrı yapıyor olabilir. Anormal bir ağlama kriziyse doktorunu arayın derim ben.


rabiayesim

Benim kızım genellikle dişi ağrıdığında geceleri giriyor ağlama krizine. Calgel sürüp omuzuma alıp evi dolaşarak ya şarkı söylüyorum yada onunla konuşuyorum rahatlıyor. Yapacak başka bişey yok sanırım.


yes

merhabalar sanırım diş çıkardığı için huzursuzlanıyordur ama siz yinede susmuyor ve sürekli ağlıyorsa bir doktora götürmenizi tavsiye ederim.. sonuçta diştende olmayabilir baştan aşağı muayene eder doktorlar sizinde içiniz rahatlamış olur ama dişten kaynaklanıyorsa yapacak birşey yok eninde sonunda bir şekilde çıkaracak benim oğlum1,5 yaşında 4 tane çıkaracak dişi kaldı. ayrıca siz ne kadar sakin olursanız bebeğinizde o kadar sakin olacaktır özellikle diş çıkarma döneminde sadece sevin sarılın biraz fazla fedakarlık gerekiyor... sakin olun stres yapmayın.. unutmayınki bebeğiniz sizin ruh halinizi anlar... kolay gelsin..Cevaplamak için Üye ol