Oğlum yürüyor ama düşünce kalkamıyor.

ayazakasyam soruyor: 7

Kızlar oğlum 2 aydır yürüyor emeklemeden yürüdü.Bu yüzden oturmayı da kalkmayı da bilmiyor.Yani düşünce kalkamıyor yerden.Biraz kilolu 15 kilo.Acaba kilosundan dolayı mı kalkamıyor yoksa bir sıkıntı olabilir mi.Bu durumda olan var mıydı içinizde.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


neretva

Eğer sağlıklı yiyerek kilo aldıysa bence sorun yok. Önemli olan ne yediği.  Benim oğlum da emeklemeden yürüdü ve kalkmayı sonradan öğrendi. Sorun değil. Bir süre peşinde dolaşacaksınız sadece.


gesnur

TUTUNMADAN BİZİMKİ DE KALKAMIYOR HENÜZ


gizemfiliz

öyküde 1 haftadır yere tutunarak kalkıyor.yürümeyede yeni başladık.düşünce kalkmayıp,emekleyerek devam ediyoruz:)


julyet

benim oğlumda emeklemeden, sürünmeden 12 aylıkken yürüdü. düştüğünde sürünmeyi ve emeklemeyi öğrendi, sürünerek koltuk veya tutunabileceği bir nesnenin yanına gidip tutunup kalkıyordu veya yanında kim varsa ona tutunuyordu. İlk başlarda bende biraz endişelenmiştim ama 14 aylıkken kendi kendine kalkmaya başladı, bir süre daha bekleyin bence kilonun etkisi olabilir. o yerdeyken sizde yere oturun ve yerden nasıl kalktığınızı gösterin ona, ben öyle yapmıştım.


firis

bence kilo tkili olabilir o tombiş bacaklar popoşş kalkamıyordur daha çok minik o zamanla kalkacak koşacak...ayazakasyam

Kızlar cevaplarınız için sağolun,sizden sonra Kadir Tuğcuya yazmıştım onun cevabını okudum.Emeklemeden yürüdüğü ve kilolu olduğu için yazıyor.Sakın doktora falan götürmeyin gayet normal demiş.Kilo konusunda doktorumuz sıkıntı yok diyor boyu da uzun.Ve ben sağlıksız yedirmiyorum balık kraker haricinde abur cubur yok.


nadia

25 aylik ve 11 kg bir cocuk annesi olarak masallah demek istedim :)Cevaplamak için Üye ol