koltuktan düşme

paradoks soruyor: 7

arkadaşlar bebeğim koltukla beşiği arasında boşluk vardı  dönerken araya düştü hemen kucağıma aldım ağladı biraz ama hiç biyerinde kızarıklık yada şişme yok alçak düştüğü yer çok üzüldüm bundan sonra daha dikkatli olucam..sizinde başınıza geldi mi?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ayberke

Malesef nerdeyse herkesin başına geliyor.Geçmiş olsun.Önümüzdeki 2 gün dikkatli olun, bilinç kaybı, aşırı uyuklama, kusma vb şeyler olursa doğru hastalerin acil servisine gidin.


nihal58

Evet 6 aylıkkken koltuktan düşmüştü önce birşey olmadı ama ertesi gün fışkırır tarzda kusmaya başlamıştı 1 geceyi acilde geçirmiş ve beyin tomogrofisi çektirmek zorunda kalmıştık hala kendimi suçlarım :(
bugün ve yarın gözünüzü üzerinden ayırmayın davranışlarını takip edin, geçmiş olsun.


paradoks

düştüğü yer 40 cm sol tarafına yan düştü kafası çarptıysa beşiğine çarpmıştır yerde parke.arkamı döndüm hemen düştü davranışları normal değişik bişey yok şimdi uyuyor uyku saatiydi .ona bişey olmadı ama ben etkilendim o hali gözümün önünden gitmiyo ben okadar sakındım ama kaza işte bi anlık bişey.


fiyonk

Gecmis olsun, 60cm e kadar olan dusmelerde gozbebeklerinde farklillasma, fiskirarak kusma, aniden uyku hali yoksa acile gitmeye gerek olmadigini okumustum. Takipte olun yine de. Gecmis olsun...


Ebru_A

Benim bebeğim de yazın koltuktan düşüp başını sehpaya çarpmıştı, başında bir şişlik olduğundan hemen acile gittik ve tomografi çektiler, birşey olmadı şükür, ama doktor gündüz uyumasın, gece de 2 saatte bir uyandırıp kontrol edin demişti, ben de 2 saatte bir uyandırmaya kıyamasam da su verdim ya da normal mi diye nefesini dinledim, geçmiş olsun. 


omuralp_

6-7 aylıkken benimde başıma gelmişti oyun oynuyorduk kanepede bir an bıraktım kanepeye altında battaniye vardı.Bir an kafamı çevirdim bi baktım çocuk yerde eşimle ben bir anda atladık çocugun üzerine noluyo diye kafamdan aşaya kaynar sular döküldü,dondum kaldım.Ama Allahtan yerde yuvarlanması için annem küçük yatak gibi elyaftan bişey yapmıştı onun üstüne düştü.Yavrum beni o halde görünce başladı ağlamaya yoksa ağlamıyordu.


omuralp_

6-7 aylıkken benimde başıma gelmişti oyun oynuyorduk kanepede bir an bıraktım kanepeye altında battaniye vardı.Bir an kafamı çevirdim bi baktım çocuk yerde eşimle ben bir anda atladık çocugun üzerine noluyo diye kafamdan aşaya kaynar sular döküldü,dondum kaldım.Ama Allahtan yerde yuvarlanması için annem küçük yatak gibi elyaftan bişey yapmıştı onun üstüne düştü.Yavrum beni o halde görünce başladı ağlamaya yoksa ağlamıyordu.Cevaplamak için Üye ol