elektrik süt pompası

Zumrut_Mert soruyor: 7

dktrm.ma sütüm az dedigimde pompa kullanmamı tavsiye etti pompala sütün gelir dedi acaba aranızda pompalayıpda sütüni artıran varmı? hem bu arada elektrik pompayıda düşünyorum aranızda marka önereceginizi varmı ? tşk.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


gmzalp

elektrikli pompa mükemmel bir şeyama 2-3 saatte sağmalısınız...avent mükemmel....


ema

Ben medalayı toplamda bir kaç defa denedim denediğim süre boyunca memnun kaldım.Sütüm iyiydi artırmak için değilde boşaltmak için sağmıştım sonra bol bol emzirdim.


gonult

Ben doğduğundan beri elektrikli süt pompası medelayı kullanıyorum, fiyatı biraz yüksek ama iyiki almışım. Bazen emmek istemiyor, sağıp veriyorum. Oldukça memnunum. Sütüm kızıma yetecek kadar çıkıyor ama bunun sebebi sağmam mı yoksa sütüm mü var çok emin değilim. Ama her koşulda tavsiye ederim.


Nicomedia

ameda lactaline elektrikli ve pilli süt pompası

ben ucuz burda bulmuştum buyurgmzalp

ameda bende de var ama yavaş çok..elde olan küçük modeller hem pratik hem her yere taşınabilir.medela aventten daha uygun ve de  güzel sağıyor ...ben hepsini kullandım :)


ctosun

Merhabalar,
Benim oğlum iki gögsü ememediği için pompa kuollanmaya başladım ama emdikten sonra kalanını da sağıp memenin tamamının boşaltılmasıyla süt artıyor. Medela ve avent kullandım kesinlikle philips avent tavsiye ederim. Avent bebek emmesini taklit eden silikon mekanizmasıyla hem çok yumuşak çekiyor hemde de can yakmıyor. Medela gögüs ucunu uzatır gibi sagım yapıyor ben memnun kalmadım.Cevaplamak için Üye ol