hamilelik çatlaklıkları

sevfurkereym soruyor: 6

ilk doğumumda midemle uğraşmaktanhiç bişe gözümü görmedi bulantılarım çoktu.acaba hamilelik çatlaklıkları ile ilgili bitkisel yağ olarak bişe öenren varmı yada kullanıp faydasını gören varmrimı yazarsanız sevini

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


julyasia

bir tek bebe yağı kullandım, karnımda aşırı büyüktü ona rağmen çatlak oluşmadı.
bir arkadaşım çok pahalı kremleri kullandı ama ne yapsa da çatlakları ileri boyutlara ulaştı. sanırım biraz genetik durumla alakalı. çok fazla pahalı ürünler kullanmaya gerek yok , önemli olan cildi sürekli nemli tutmanız.


wintrysu

çatlakları hiçir şey önlemiyor...eğer çatlayacağı varsa ne kadar yağ krem kullanırsanız kullanın çatlıyor.


Yasemina

weleda hamılelık catlak yagı, 2008 de alıp kullandıgımda 50 tl idi. cok ıyıdır.


angelique

catlaga acayip egilimli bir yapim var, ergenlik doneminde bacaklarim catlak icinde kalmisti. hamilelikte 4. aydan itibaren mustelanin kremini kullandim ve sifir catlak. bence ise yariyor. tabi bir de az kilo almak lazim.


ediluj

bende mustella kullandım,biraz pahalı ama iki arkadasım kullanmuş ve sıfır çatlakla sonuç alınca bende parayı kıydım kullandım.üçüncü ayda başladım.Çokta düzenli kullandığım söylenmez en azından günde biri geçmedi sürmem sıfır çatlakla sonlandı gebelik:))(aile oykum  ve vücut yapım çatlağa uygun) yalnız bir arkadasım arkonun çatlak kremini kullandı oda cok memnundu,badem yagı da önerilmekte..


firavun

duştan çıkmadan(henüz ıslakken) bebeyağı..kurulandıktan sonra mustela..bol su..gerçi annem ve ablamda da çatlak yok,çok şükür olmadı..
bebeyağı hem ekonomik hem de gerçekten etkili olduğunu düşünüyorum..sevgiler
Cevaplamak için Üye ol